CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Powody dla których warto kupić nieruchomość w Hiszpanii.

Marzysz o życiu w słońcu i relaksie po trudach codzienności, chcesz odpocząć od szarych miesięcy bez słońca, masz dość codziennej dawki polityki?

Oto zaledwie dziesięć dobrych powodów, dla których warto kupić nieruchomość w Hiszpanii.

1. Piękna słoneczna pogoda. Słońce na wybrzeżu świeci aż przez 320 dni w roku. Zapomnisz o przygnębiających  jesienno zimowych dniach. Będziesz cieszył się dobrą pogodą nawet gdy w Polsce będzie zimno, pochmurno i ciemno.

2. Dzięki dobrej pogodzie, słońcu, diecie śródziemnomorskiej i wolniejszemu trybowi życia, życie w Hiszpanii jest zdrowsze. Pamiętaj o tym.

3. Koszty utrzymania nieruchomości są niższe niż w Polsce, nie musisz ogrzewać swojej nieruchomości przez kilka miesięcy w roku tak jak w Polsce.

4. Hiszpania jest blisko, lot trwa tylko 3 godziny. Tyle samo zajmie Ci podróż nad polskie morze. W tej chwili dostępna jest ogromna liczba tanich połączeń lotniczych z Hiszpanią z każdego lotniska w Polsce.

5. Rozrywka i kultura. Bardzo dużo miejsc do wyboru, możesz zwiedzać zabytki, uczestniczyć w lokalnych fiestach, być częścią międzynarodowej społeczność mieszkającej w Hiszpanii.

6. Sport. Nieprawdopodobnie szeroka oferta możliwości uprawiania sportu, od żeglowania po wodach Morza Śródziemnego, przez grę w golfa na licznych polach golfowych, windsurfing, kitesurfing, czy narciarstwo zaledwie dwie godziny drogi od ciepłego wybrzeża.

7. Rozsądne ceny nieruchomości. Nieruchomości na wybrzeżu Hiszpanii niejednokrotnie są tańsze niż nieruchomości nad Bałtykiem. na pewno kosztują mniej niż w dużych miastach w Polsce.

8. Łatwy wynajem nieruchomości. W okresach kiedy nie korzystasz ze swojej nieruchomości łatwo możesz ją wynająć. Na krótki bądź długi okres. Wynajmując tylko w sezonie wakacyjnym możesz pokryć koszt hipoteki z tytułu zakupu mieszkania za cały rok. Obecna sytuacja w Turcji, Afryce Północnej, Grecji powoduje, że Hiszpania przeżywa boom turystyczny. Skorzystaj na nim i wynajmuj swoją nieruchomość turystom. Zakup nieruchomości w Hiszpanii jest również dobrą inwestycją. 

9. Rodzina. Twoja rodzina będzie Cię wielbić :-). Dzieci uwielbiają plaże Hiszpanii. Bardzo duża oferta szkół międzynarodowych w których możesz kształcić swoje dzieci. Środowisko międzynarodowe gwarantuje szybką naukę języków, otwartość i kontakt z innymi kulturami. Szkoły wyższe i uniwersytety w Hiszpanii należą do najlepszych na świecie.

10. Hiszpański system opieki medycznej jest na bardzo wysokim poziomie, wielu obcokrajowców osiedla się na emeryturze też z tego powodu.

Zespół CALACOSTA z przyjemnością pomoże Ci zrealizować marzenia o domu w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu.

 

Dodano: 20 września, 2016

Tagi: inwestycje w nieruchomosci, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, Mieszkania Costa Blanca, mieszkania na polu golfowym, mieszkania od dewelopera na Costa Blanca, Nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości w Hiszpanii, nowe apartamenty w Hiszpanii, Polacy Hiszpania, tanie nieruchomości Costa Blanca, zakup nieruchomości w Hiszpanii