CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Architektura Hiszpanii, la Casa de Jesus.

Dom w Hiszpanii projektu biura architektonicznego RRR

La Casa de Jesús / Rubens Cortés Arquitectos + Raúl Rodríguez Ruiz (RRR)


Architekci: Raúl Rodríguez Ruiz (RRR), Rubens Cortés Arquitectos
Powierzchnia domu: 266 m2

Rok budowy: 2017

Fotograf: Javier Callejas

La Casa de Jesus znajduje się w Ventorrillo de Cullar Vega. Założeniem architekta była zaprojektowanie i zbudowanie parterowego, nowoczesnego domu. Aby spełniać oczekiwania inwestora co do wielkości budynku, należało wykorzystać maksymalną powierzchnię zabudowy. Po zaprojektowaniu domu na działce zostało mało wolnej przestrzeni na której udało się jeszcze umieścić basen i mały ogród.

Klimat regionu Vega de Granada jest bardzo przyjemny, przez co można było zaprojektować przestrzeń zorientowaną na zewnątrz i otwartą wewnątrz. Wnętrze domu zostało całkowicie otwarte i pozbawione ścian działowych. Spacer po domu, taniec słonecznego światła i cieni przywołuje na myśl znajdujący się blisko pałac Alhambry i jego patia i salony.

Budujemy domy dla klientów w Hiszpanii i Portugalii. Oferujemy Naszym klientom usługę, która dajemy im poczucie bezpieczeństwa i pełny komfort.

Zajmujemy się znalezieniem odpowiedniej działki, projektem, wszelkimi pozwoleniami oraz budową wymarzonego domu w Hiszpanii lub Portugalii.


Dodano: 11 kwietnia, 2020

Tagi: budowa domu w Hiszpanii, dom w Hiszpanii, hiszpański architekt, jak zbudować dom w Hiszpanii, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Marbella, nieruchomości z widokiem na morze