CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Budowa domu w Moraira na Costa Blanca przez CALACOSTA staje się faktem

W najbliższych tygodniach rozpocznie się budowa domu dla Naszego Klienta z Polski. Tym razem w Moraira na Costa Blanca w Hiszpani. Najpiękniejszej miejscowości w tej części Hiszpańskiego wybrzeża.

Nasza nowa usługa:

  • znalezienie działki
  • zaprojektowanie domu
  • wybudowanie domu

spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Już nie tylko sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii, w określonych lokalizacjach oferujemy także możliwość wybudowania domu dla Klienta od podstaw zgodnie z jego wymaganiami i na działce, którą mu znajdziemy a spełniającej jego wszystkie oczekiwania.

Nasz Klient tym razem zdecydował się na zakup działki i budowę domu w jednej z najlepszych dzielnic Moraira, lokalizacja wyjątkowa bo położona tylko 600 metrów od miejskiej plaży, restauracji, kawiarni i sklepów.

Wybór zakupu w tej formule pozwala Klientowi na pełne spersonalizowanie domu, włącznie z lokalizacją. Na rynku nie zawsze można znaleźć nieruchomości w pełni odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom nabywców z Polski. Dlatego CALACOSTA podjęła decyzję o rozpoczęciu budowania domów dla Inwestorów z Polski.

Teraz już możesz wybrać działkę na której chcesz mieć dom, projekt i mieć wybudowany dom zgodnie z oczekiwaniami i najwyższymi standardami.

Dodano: 23 lipca, 2019

Tagi: budowa domu w Hiszpanii, deweloper Hiszpania, dom Moraira, Nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Moraira, willa Moraira, willa na Majorce, willa w Hiszpanii