CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

CALACOSTA NA COSTA DEL SOL

Costa del Sol to bardzo atrakcyjny region dla Klientów Premium planujących zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Doskonała pogoda, piękne plaże, atrakcje.

Miasta takie jak Malaga, Marbella, Estepona doskonale są znane Naszym Klientom. Coraz częściej realizujemy transakcje w tej części Hiszpanii.

Aby zapewnić Naszym Inwestorom dostęp do jak najszerszej oferty i jak najlepszego produktu na rynku nieruchomości Costa del Sol. CALACOSTA HOME IN THE SUN stała się oficjalnym partnerem firmy Bynok w Polsce.

 

Od teraz polscy Klienci mogą zakupić najlepsze wille i apartamenty dostępne na Costa del Sol wybudowane przez Bynok. Cała obsługa transakcji dzięki CALACOSTA będzie odbywać się w języku polskim. Nieruchomości w Esteponie czy nieruchomości w Marbella od teraz bliżej Polski.

Proces zakupu nieruchomości na Costa del Sol można rozpocząć już w Polsce umawiając się z CALACOSTA na spotkanie podczas którego przedstawimy najlepsze oferty willi i apartamentów z Marbelli i Estepony, opowiemy jak wygląda proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii, zaplanujemy wyjazd inspekcyjny do Hiszpanii.

Podczas wizyty na Costa del Sol i poszukiwania nieruchomości w Marbella i Estepona będzie Państwu towarzyszyć przedstawiciel CALACOSTA HOME IN THE SUN na miejscu odkrywając przed Państwem wszelkie niuanse rynku, pokazując najlepsze oferty i atrakcje.

 

 

 

 

Dodano: 28 lipca, 2018

Tagi: apartamenty estepona, apartamenty marbella, luksusowa willa marbella, luksusowe wille marbella, Nieruchomości Costa del Sol, nieruchomości estepona, Nieruchomości Marbella, willa costa del sol, willa estepona