CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Costa del Sol

Mówiąc o Costa del Sol, a konkretnie o Marbelli, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest rejon pełen turystycznego uroku, oferujący różnorodne atrakcje. Poniżej przedstawiamy kilka tylko korzyści wynikających z zakupu nieruchomości na Costa del Sol.

Atrakcyjność turystyczna

Atrakcyjność turystyczna i popularność wśród turystów Costa del Sol jest oczywiście podstawą zakupu nieruchomości na tym wyjątkowym fragmencie wybrzeża Morza Śródziemnego, ponieważ pozwala miło spędzić czas o każdej porze roku.

Infrastruktura turystyczna

Ponieważ jest to tak popularny region turystyczny, cały pas wybrzeża Costa del Sol posiada doskonałą infrastrukturę, która ułatwia podróżowanie i połączenia między głównymi miastami: Marbella, Malaga, Estepona, by wymienić tylko kilka. Na poziomie kulturalnym oferta Costa del Sol jest naprawdę szeroka – istnieje ponad osiem teatrów, ambasadorem Malagi i Costa del Sol jest znany na całym świecie aktor pochodzący z Malagi – Antonio Banderas, w Maladze znajduje się szereg galerii sztuki w których zawsze można trafić na interesujące wystawy i wydarzenia. Costa del Sol nazywana jest również Costa del Golf, na tym uroczym pasie wybrzeża znajduje się niezliczona liczba pól golfowych. Mariny, parki rozrywki, parki przyrody to atrakcje, które znajdziemy na każdym kroku. Wreszcie Costa del Sol jest gospodarzem wielu festiwali teatralnych, filmowych, muzycznych oraz imprez sportowych.

Transport

Ponieważ Costa del Sol odwiedza co roku bardzo wielu turystów z całego świata, ważnym elementem jest możliwość szybkiego transportu.. Lotnisko w Maladze jest czwartym lotniskiem w Hiszpanii jeśli chodzi o ruch pasażerski. Olbrzymia ilość lotów międzynarodowych pozwala dotrzeć tu z ponad 130 krajów na Świecie. Do portu w Maladze przybijają największe wycieczkowce, przywożąc na swoim pokładzie tysiące turystów spragnionych andaluzyjskich atrakcji. Na wybrzeżu jest zorganizowana rozbudowana sieć transportu publicznego, autobusów, pociągów.

Warunki klimatyczne

Na Costa del Sol panuje doskonały klimat, średnia temperatura roczna Costa del Sol to 19 stopni Celsjusza i ponad 300 słonecznych dni w roku gwarantują dobrą pogodę przez cały czas. Przepiękne plaże Costa del Sol zapraszają amatorów kąpieli słonecznych i morskich właściwie przez cały rok.

Stosunek jakości do ceny nieruchomości na Costa del Sol

Costa del Sol wyróżnia się na tle pozostałych regionów Hiszpanii wysokim standardem architektury i jakości realizowanych inwestycji. Większość nieruchomości jest realizowana w stylu śródziemnomorskim / andaluzyjskim lub tak popularnym obecnie stylu nowoczesnym. Można przyjąć, że stosunek ceny do jakości i tego co ze sobą niesie posiadanie nieruchomości na Costa del Sol jest najlepszy w Hiszpanii.

Zakup nieruchomości na Costa del Sol może być traktowany również jako świetna propozycja inwestycyjna. Zakupując dobrą nieruchomość można czerpać niemałe zyski z najmu turystycznego w okresach kiedy nie będziemy korzystać z nieruchomości.

CALACOSTA HOME IN THE SUN zaprasza na Costa del Sol

Dodano: 6 stycznia, 2021

Tagi: