CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Dlaczego warto zainwestować w Barcelonie

Dlaczego warto zainwestować w Barcelonie i Katalonii

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Barcelonie. Nie zwlekaj, to dobry pomysł. Poniżej przedstawiamy powody dla których warto zakupić nieruchomość w Barcelonie i Katalonii.

 

Strategiczne położenie
Tylko dwie godziny od Francji i dzień podróży autem z większości dużych miast w Europie . Południowa brama do Europy, port, lotnisko, parki logistyczne, targi międzynarodowe i Centrum Miasta – wszystko to w promieniu 5 kilometrów .

Doskonała sieć transportowa

Sieć autostrad łączących z całą Europą, rozwijający się port lotniczy, największy terminal kontenerowy Morza Śródziemnego i największy port w Hiszpanii, kolej wysokich prędkości.

Dynamicznie rozwijająca się gospodarka. 

Piąta aglomeracja przemysłowa w Europie, jedno z najszybciej rozwijających się miast w Europie.

Rynek 40 milionów konsumentów

Katonia posiada 6 milionów mieszkańców, Hiszpania ponad 40 milionów. Hiszpania jest piątym rynkiem w Europie i siódmym wśród krajów OECD, siła nabywcza przypadająca na mieszkańca wyższa niż średnia europejska

Duże projekty na przyszłość

W Barcelonie i okolicach przygotowywane są duże projekty rozwoju infrastruktury.  Llobregat – olbrzymie centra logistyczne i centra

 

Centrum inwestycji zagranicznych

Barcelona jest uważana za jedno z najlepszych miejsc w Europe dla biznesu.  Około 20% wszystkich inwestycji zagranicznych co roku lokuje się w Barcelonie. Jest europejskim centrum w którym lokują się międzynarodowe korporacje.

Zorientowanie na nowoczesne technologie 

Centrum rozwoju nowoczesnych technologii, przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych i innowacyjnych technologii często wybierają Barcelonę jaki miejsce dla rozwoju swojego biznesu.

Doskonale wykwalifikowana kadra

W Barcelonie mają swoje siedziby jedne z najlepszych szkół wyższych w Europie i na Świecie: ESADE, IESE, EADA, IESKA. Studia są zorientowane na innowację, technologię i kreatywność.

Wyjątkowa jakość życia
Najlepsze miasto do życia w Europie. Stabilny klimat, słońce, plaże, olbrzymia oferta kulturalno – wypoczynkowa, nowoczesna służba zdrowia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Barcelonie.
Dodano: 16 sierpnia, 2017

Tagi: Hiszpania nieruchomości, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, Mieszkania Costa Blanca, mieszkania w Barcelonie, Nieruchomości Barcelona, nieruchomości Costa Brava, Nieruchomości w Barcelonie, zakup nieruchomości w Barcelonie