Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sconsulting/ftp/calacosta/wp-includes/post-template.php on line 293
CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa Blanca, Costa del Sol, Majorka, Marbella. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Dom ogród na Cyprze

Wspaniały dom przy którego projektowaniu kierowano się zasadą wprowadzenia zieleni do wnętrza budynku i stworzenie „zielonego mikroklimatu”.

Autor projektu ( Christos Pavlou Architecture) poszukiwał balansu między sąsiedztwem budynku, prywatnym ogrodem wewnątrz budynku i ogrodem na zewnątrz. Całkowicie udało się osiągnąć założony cel. Dom zmienił się cześć otaczającego parku i park znalazł się również wewnątrz domu. Tym sposobem Casa Jardin ( bo tak nazywa się ten projekt) poprawia jakość miejskiej zabudowy w tej okolicy i jednocześnie przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego.

Dodano: 9 wrzesień, 2020

Tagi: architektura, dom na cyprze, green house, nieruchomości cypr, nowoczesna willa, ogrody, willa na Cyprze, wille cypr, współczesna architektura, zamieszkać na cyprze