CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Gdzie mieszkają gwiazdy FC Barcelona

Zawsze wzbudza dużą ciekawość jak mieszkają znane gwiazdy i sportowcy. My opowiemy jak mieszkają największe gwiazdy Katalońskiego klubu FC Barcelona. Niektóre z nieruchomości w Barcelonie jakie oferujemy znajdują się w ich sąsiedztwie.

Piłkarze Katalońskiego klubu wolą prywatność, spokój  i wysoką jakość życia niż zgiełk dużego miasta. Większość z nich zamieszkuje nadmorskie miejscowości w pobliżu Barcelony.

Największa gwiazda Barcy Leo Messi mieszka w pięknej willi na wzgórzu w Castelldefels. Ta nadmorska miejscowość położona jest przy przepięknej, bardzo dużej, piaszczystej plaży.  Znajdują się w niej doskonałe restauracje, brytyjskie szkoły, kluby sportowe, wspaniała marina. Wiele osób związanych z biznesem i sportem wybiera Castelldefels ze względu na spokój, jakość życia jaką oferuje, przepiękne widoki na Morze Śródziemne jakie rozciągają się domów ulokowanych na okolicznych wzgórzach.  Doskonała lokalizacji w pobliżu lotniska w Barcelonie gwarantuje świetną komunikację lotniczą z całym światem.

Blisko Messiego mieszka także jego brat Rodrigo, tym razem w miejscowości Gava Mar położonej tuż obok Castelldefels.

Gava Mar jest bardzo zielonym i malowniczym miasteczkiem położonym przy plaży.

Sąsiadem Messiego jest także Luis Suarez, rezydujący w przepięknej willi na wzgórzach otaczających Castelldefels.

Wielu z piłkarzy Barcy posiada swoje prywatne samoloty, lokalizacja w Castelldefels albo Gava Mar pozwala im szybko dotrzeć na lotnisko i dostać się w dowolne miejsce na globie.

Również w Castelldefels mieszka w willi inna gwiazda Barcelony Ivan Rakitic.

Castelldefels, Gava Mar i Sitges  to niewątpliwie najlepsze lokalizacje w okolicach Barcelony. Zapewniają śródziemnomorski styl życia, intymność, prywatność, doskonałe sąsiedztwo, bardzo wysoką jakość życia. Zakup nieruchomości w tych miejscowościach do doskonała propozycja dla osób bardzo często podróżujących. Bliskość lotniska gwarantuje szybkie połączenia lotnicze z całym światem.

Jest to świetna propozycja dla polskich przedsiębiorców, którzy chcieliby zamieszkać nad Morzem Śródziemnym i prowadzić swój biznes w Polsce bądź innym europejskim kraju. Możliwość szybkiego powrotu na weekend do własnego domu nad Morzem Śródziemnym jest dla nich jednym z najważniejszych atutów.

Dodano: 12 stycznia, 2018

Tagi: dom w Hiszpanii, finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, gdzie mieszka Messi, gdzie mieszkają piłkarze Barcy, Hiszpania nieruchomości, Hiszpańskie nieruchomości, jak kupić mieszkanie w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Barcelona, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, luksusowe nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Marbella, piłkarze Barcy nieruchomości