CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Hiszpania ulubionym krajem wśród zagranicznych nabywców nieruchomości

Hiszpania na pierwszym miejscu wśród ulubionych krajów w których nabywają nieruchomości inwestorzy zagraniczni.

 

Hiszpania jest numerem jeden wg portalu  TheMoveChannel.com , czytelnicy tego portalu głównie poszukują nieruchomości w Hiszpanii oraz informacji na temat procesu nabycia nieruchomości w Hiszpanii.

Na drugim miejscu uplasowały się Stany Zjednoczone a na trzecim Portugalia.

Portugalia zanotowała duży wzrost , wzrost zainteresowania nieruchomościami w tym pięknym kraju nie dziwi nikogo biorąc pod uwagę ceny nieruchomości w Portugalii, klimat Portugalii i działający program Golden Visa.

Co ciekawe, zainteresowanie wśród inwestorów zagranicznych nabyciem nieruchomości w Hiszpanii nie słabnie pomimo obecnej sytuacji w Katalonii. Największe zainteresowanie wzbudzają nieruchomości w prowincji Alicante, Walencji, także nieruchomości w Murcji i oczywiście nie słabnące zainteresowanie nieruchomościami w Andaluzji.

Widać, że rynek nieruchomości w Hiszpanii jest bardzo zregionalizowany.

Cudzoziemcy skupiają się na wybranych regionach, tam poszukują nieruchomości i tam dokonują zakupu nieruchomości w Hiszpanii.  Wybrzeże Morza Śródziemnego jest najbardziej poszukiwanym miejscem do zakupu apartamentu bądź domu w Hiszpanii.

 

 

 

 

 

Dodano: 26 listopada, 2017

Tagi: dom w Hiszpanii, Hiszpania nieruchomości, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Marbella, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości Walencja