CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Hotel w Palma de Mallorca

Podróżując w celach biznesowych na Majorkę odkrywamy za każdym razem nowe miejsca. Nieruchomości w Hiszpanii to nie tylko apartamenty i wille, poszukując noclegu dla klientów staramy się wynajdować prawdziwe perełki, tym razem byliśmy w Palma de Mallorca i trafiliśmy do przepięknego hotelu, który urzekł mnie i moich Kientów ( pomógł im także w podjęciu decyzji zakupu willi w pobliżu Palmy).

Can Bordoy  to mały butikowy hotel położony w centrum Palma de Mallorca. Znajduje się w budynku, która ma ponad 500 lat i który przez wiele lat był całkowicie opuszczony a posiada ogród największy w centrum miasta.

Hotel posiada 24 sypialnie, spa, taras z panoramicznym widokiem na miasto, w ogrodzie znajduje się klimatyczny basen z którego można korzystać przez cały rok.

Przebywając w hotelu mamy wrażenie, że jesteśmy w domu, takie też było zamierzenie architektów i inwestorów. Sypialnie i poszczególne pomieszczenia nie kojarzą się z przestrzenią hotelową, czuć tu ducha starego domu na Majorce.

Planując następny wyjazd na Majorkę, zaplanuj nocleg w tym hotelu, naprawdę warto.

Hotel Majorka sypialnia
Dodano: 14 sierpnia, 2019

Tagi: architektura hiszpania, dom w Hiszpanii, hotel architektura, hotelu butikowy, majorka, Majorka nieruchomości, Majorka willa budowa, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Majorka, Piękne hotele, willa w Hiszpanii