CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Lizbona jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do inwestowania w nieruchomości

Lizbona znalazła się na liście 20 najlepszych miasta europejskich dla inwestycji w sektorze nieruchomości, wg raportu przygotowanego przez PWC i Land Urban Institute.

Raport wskazuje Lizbonę jako miasto w którym warto inwestować w nieruchomości. Potwierdzają to także informacje z rynku nieruchomości w Portugalii, wielu inwestorów zagranicznych zdecydowało się na zakup nieruchomości w Lizbonie.

Inwestują zarówno banki, fundusze inwestycyjne jak i inwestorzy indywidualni.  Dominują inwestorzy z Francji, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Chin, Belgii i Niemiec. Perspektywy dla rynku nieruchomości w Lizbonie są bardzo dobre, oparte na solidnych fundamentach, dobrych perspektywach gospodarczych, stabilnej sytuacji politycznej i gospodarczej.

Piękno miasta, doskonały klimat, plaże otaczające stolicę Portugalii przyciągają wielu zagranicznych nabywców, wybierających Lizbonę jako miejsce do zamieszkania, bądź do zainwestowania w apartament lub willę.

Również polscy inwestorzy odkrywają uroki tego miasta i zalety zakupu nieruchomości w Portugalii.

 

 

Dodano: 6 marca, 2018

Tagi: inwestycje w Portugalii, nieruchomości Algarve, nieruchomości Cascais, nieruchomości Lizbona, Nieruchomości Madera, nieruchomości Oporto, nieruchomości Portugalia, zakup nieruchomości w Portugalii