CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Loty do Alicante i Walencji w sezonie 2017

Lista lotów z polskich lotnisk do Alicante i Walencji w sezonie 2017 dwóch najpopularniejszych tanich przewoźników Ryanair i Wizzar.

Zapraszamy do Hiszpanii na w celu obejrzenia wybranych wcześniej nieruchomości. Nasz zespół odbierze Państwa z lotniska i pokaże nieruchomości z oferty.

Połączenia lotnicze z Polski z wybranymi lotniskami w Hiszpanii w 2017 roku:

Warszawa Modlin – Alicante

Połączenie realizowane cały rok.

Trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Linie lotnicze Ryanair.


Warszawa Okęcie – Alicante

Połączenie realizowane od 01.04.2017 do 28.10.2017r

Raz w tygodniu w soboty. Linie lotnicze Wizzair.

 

Kraków  – Alicante

Połączenie realizowane  cały rok.

Cztery  razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.  Linie lotnicze Ryanair.

 

Gdańsk – Alicante-Elche

Połączenie realizowane od 26.03.2017 do 25.10.2017 r.  

Dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Linie lotnicze Ryanair.

 

Wrocław – Alicante

Połączenie realizowane od 30.03.2017 do 25.10.2017r.

Dwa razy w tygodniu, w środę i niedzielę. Linie lotnicze Ryanair.

 

Poznań  – Alicante

Połączenie realizowane cały rok.

Loty od marca do października, dwa razy w tygodniu (środa, niedziela) i od listopada do lutego, jeden raz w tygodniu (czwartek). Linie lotnicze Ryanair.

 

Warszawa Modlin – Walencja 

Połączenie realizowane przez cały rok. 

Od 01.01.2017 do 23.03.2017 dwa razy w tygodniu ( poniedziałek , czwartek) o od 28.03.2017 dwa razy w tygodniu (wtorek, piątek), Linie lotnicze Ryanair.

 

Coraz lepsza komunikacja lotnicza z Hiszpanią powoduje, że oprócz atrakcyjnych cen nieruchomości w Hiszpanii tym co przyciąga polaków do zakupu domu w Hiszpanii jest łatwość dojazdu. 

Z wielu miejsc w Polsce dojedziemy do domu na Costa Blanca szybciej niż nad polskie morze. Zakup mieszkania na Costa Blanca, lub Costa del Sol jest doskonałą alternatywą do nabycia nieruchomości w Sopocie, Gdyni lub Gdańsku. 

Dodano: 13 stycznia, 2017

Tagi: dom Costa del Sol, dom w Hiszpanii, domy Marbella, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, loty hiszpania, luksusowe nieruchomości w Hiszpanii, mieszkanie Costa Blanca, najlepsze nieruchomości na Costa Blanca, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Costa Blanca, Nieruchomości Malaga, nieruchomości Torrevieja, nieruchomości Walencja, nowe mieszkania w Hiszpanii, nowe nieruchomości Costa Blanca, Tanie mieszkania Torrevieja, tanie nieruchomości Costa Blanca, zakup mieszkania w Hiszpanii