CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Messi i inwestycje w hotele w Hiszpanii

Messi jest piłkarzem znanym na całym świecie. Nawet osoby, które nie interesują się sportem znają tego doskonałego sportowca.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że oprócz gry w piłkę w FC Barcelona, Messi zajmuje się również inwestycjami w nieruchomości w Hiszpanii. Jego inwestycje są skupione na sektorze hotelowym i swoim portfolio posiada już 3 hotele.

Sieć hotelowa, która należy do Messiego nosi nazwę MiM ( Messi i Majestic), drugim wspólnikiem jest Majestic Hotel Group, firma która zajmuje się rynkiem hotelowym od ponad 100 lat, kiedy to w 1918 roku otworzyła sławny hotel Majestic na Paseo de Gracia 68 w Centrum Barcelony.

Sieć MiM posiada aktualnie 3 hotele: Sitges, Ibiza i Majorka.

Pierwszym hotelem MiM był hotel w Sitges, który został otwarty 12 late temu i jako pierwszy w Europie uzyskał certyfikat LEED Platinium. Hotel posiada 77 pokoi, SPA, sale konferencyjne, SKY bar, piękny basen, oczywiście także urzekający widok na Morze Śródziemne.

Drugim hotelem jaki stał się własnością Messi jest es Vives na Ibizie. Hotel otwarty w 2018 roku, bardzo charakterystyczny budynek, którego budowa rozpoczęła się w latach 50 ubiegłego wieku, budynek miał być prywatną willą zbudowaną w kolonialnym stylu.

Trzecim hotelem należącym do sieci jest MiM Mallorca otwarty w tym roku. Jest największym hotelem w grupie, posiada 98 pokoi, spa, sky bar, piękny basen, doskonałą lokalizację.Dodano: 8 października, 2020

Tagi: fc barcelona, hiszpania messi, Hiszpania nieruchomości, inwestycje hotelowe hiszpania, inwestycje w nieruchomości hiszpania, messi, messi barcelona, messi hotele