CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Michael Douglas spędził wakacje na Majorce

Michale Douglas od wielu lat jest właścicielem wspaniałej posiadłości na Majorce, znanej pod nazwą Finca S’Estaca w miejscowości Valldemossa.

Te wakacje pomimo pandemii koronawirus również postanowił spędzić na Majorce. W Hiszpańskich mediach pojawiły się zdjęcia z pobytu Michaela Douglasa wraz z Catherine Zeta-Jones na jego ulubionej wyspie.

Rodzina spędzała wakacje korzystając z uroków wyspy, ciesząc się domem i pływając na luksusowej łodzi.

Posiadłość Michael’a Douglasa była wystawiona na sprzedaż za prawie 30 milionów euro. Jednak plany się zmieniły i postanowił nie sprzedawać nieruchomości na Majorce, która tak wiele znaczy dla jego rodziny.

Tegoroczne lato na Majorce było wyjątkowe, pandemia spowodowała, że większość turystów nie mogła spędzić wakacji na Majorce. Wyspa była pusta, nie było tłumów, ograniczenia spowodowały, że wiele restauracji i hoteli było zamkniętych. Osoby, które jednak odwiedziły Majorkę w tym czasie miały okazję korzystać z jej uroków bez wszechobecnych tłumów na plażach i w hotelach.

Dodano: 8 października, 2020

Tagi: majorka, Michael Douglas Majorka, Nieruchomości Majorka, Wakacje 2020 Majorka, wakacje majorka, willa Majorka