CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Moraira wyjątkowe miejsce na mapie Costa Blanca

Kiedy pierwszy raz przyjechaliśmy do Moraira kilka lat temu wzbudziła w Nas miłość od pierwszego wejrzenia.

Kameralne plaże, brak tłumów, krystalicznie czysta woda Morza Śródziemnego, otaczające Moraira zielona wzgórza.

Kameralność miejsca i brak tłumów są w porównaniu do Benidorm atutem dla większości osób.

W Moraira nie ma dużych resortów, ani dużych hoteli. Jest tylko kilka hotelików w których można znaleść nocleg. Najlepszych rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu lub domu z basenem.

Moraira ma świetną lokalizację, znajduje się w połowie drogi między Alicante i Walencją. Do obu miast jak i lotnisk można dotrzeć w około godzinę.

Moraira stała się miejscem, gdzie budowane są najpiękniejsze domy w tej części wybrzeża Morza Śródziemnego. Piękne wille znajdziemy na otaczających miasteczko wzgórzach, zwykle posiadają wspaniałe widoki na morze i wybrzeże. Najpiękniejsze domy i jednocześnie najdroższe znajdziemy w okolicach el Portet- małej plaży, która położona jest tylko kilka minut spacerem od Centrum miasteczka.

W Moraira wszystko jest blisko, nie trzeba poruszać się autem, to jest niewątpliwa zaleta tego miejsca. Brak dużych hoteli powoduje, że nigdy nie ma tu tłumów. Panuje spokój i cisza.

Dla osób szukających rozrywki – bliskość Calpe i Benidorm jest zaletą. W kilkanaście minut można dojechać to tych miejscowości a potem wrócić do swojego azylu w Moraira.

Wybraliśmy Moraira jako centrum operacyjne CALACOSTA HOME IN THE SUN z pełną świadomością. Każdy, kto tu trafi zakocha się w uroczym miasteczku Moraira.

Dodano: 3 listopada, 2020

Tagi: altea, benidorm, Calpe, Javea, Moraira, Nieruchomości Moraira, polacy altea, polacy calpe, Polacy Hiszpania, willa benidorm, willa Moraira