CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Najlepsze plaże w Marbelli.

Jakie są najlepsze plaże do odwiedzenia w Marbelli? Wielokrotnie pytacie Nas którą plażę wybrać w Marbelli, gdzie jest najładniejszy piasek, gdzie jest najładniej. Poniżej przedstawiamy siedem naszych ulubionych:

1. Playa Nagüeles

Ta plaża charakteryzuje się czystością, płytkim morzem i spokojnymi falami, będąc jedną z najpiękniejszych zatoczek w Marbelli i preferowanym miejscem dla wielu rodzin.

Jeśli chcesz spędzić spokojny dzień i zjeść lunch w restauracji z bezpośrednim widokiem na morze, jedną z sugerowanych restauracji w okolicy jest Trocadero Playa, której specjalnością są dania kuchni śródziemnomorskiej. Można tu także wynająć luksusowe jachty, leżaki…

2. Playa Cabopino

Ta duża plaża jest szczególnie popularna wśród surferów ze względu na dużą ilość fal, gdy pogoda jest na to odpowiednia. Można tu również znaleźć wszelkiego rodzaju sporty wodne, ale jeśli jesteś miłośnikiem surfingu, powinieneś tam pojechać!

3. Playa de Alicate

Jednym z pozytywnych aspektów tej plaży jest to, że nie jest tak zatłoczona, nawet latem. Niemniej jednak jest to jedna z najpiękniejszych plaż w Marbelli ze względu na złoty piasek i czystą wodę. Plaża ta posiada również prywatną i ekskluzywną urbanizację, w której domy posiadają różne gwiazdy, między innymi Antonio Banderas.

4. Playa de Río Real

To kolejna fantastyczna plaża tuż za progiem Marbelli. Na plaży znajduje się jedyny klub windsurfingowy w Marbelli – windsurf Marbella, gdzie można wziąć lekcje i wypożyczyć wszelkiego rodzaju deski. Do wypożyczenia są także leżaki, parasole, skutery wodne i łodzie typu banan.

5. Nikki Beach

Położona tuż obok hotelu Don Carlos, z miękkim piaskiem i bez kamieni. Jest to jedna z modnych plaż w Marbelli, która oferuje różne rodzaje imprez: od rumb dla młodych ludzi, po luksusowe imprezy, muzykę na żywo z saksofonem i skrzypcami oraz balijskie łóżka, które sprawią, że poczujesz się jak król.

6. Playa Fontanilla

Ta plaża wyróżnia się na tle innych ze względu na swoją lokalizację, ponieważ jest to jedna z niewielu plaż w pobliżu Marbelli, która ma promenadę i wszelkiego rodzaju usługi w tym samym obszarze. Można tu znaleźć kioski, bary, sklepy, kina, centra handlowe, miejsca do ćwiczeń i wiele więcej.

7. Playa de Bounty

Wreszcie, Playa de Bounty, dla wielu jest „najfajniejszą” plażą La Costa del Sol, dzięki jej położeniu obok centrum Marbelli i relaksującej atmosferze z muzyką chill out. Palmy i bananowce zdobią plażę, tworząc bardzo relaksującą atmosferę.

Dodano: 7 kwietnia, 2024

Tagi: