CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nieruchomości golfowe Majorka i Marbella

Golf i nieruchomości Majorka i Marbella

Rynek nieruchomości w Hiszpanii przeżywa obecnie okres dynamicznego rozwoju. Nowe inwestycje widać na części kontynentalnej Hiszpanii i na wyspach.  Duże zainteresowanie jest szczególnie widoczne na Majorce. Rynek nieruchomości na Majorce rozwija się dynamicznie w tym roku a golf jest jednym z jego filarów .

 

Majorka od wielu lat jest na szczycie najpopularniejszych destynacji turystycznych dla obywateli Wielkiej Brytanii, pomimo tego w pierwszej połowie 2017 roku zanotowano gwałtowny wzrost liczby turystów z Wielkiej Brytanii.

Liczna odwiedzających Majorkę obywateli Anglii wzrosła o 17,6 % wg Organizacji Turystycznej z Wysp Balearów.

Jednakże w niektórych sektorach turystyki ten wzrost był jeszcze większy.  Zwłaszcza wśród odwiedzających Majorkę w celu gry w golfa.

Nie dziwi to wcale biorąc pod uwagę , że Majorka jest jednym z najlepszych miejsc do uprawiania tego wspaniałego sportu.  Na wyspie znajduje się szereg światowej sławy pól golfowych: Golf Son Gual S.L, Arabella Golf Son Vida , Canyamel Golf,  Pula Golf Course i  Son Antem.

Wzrost liczby przyjeżdżających na wyspę golfistów powoduje również wzrost zainteresowania zakupem nieruchomości na wyspie w pobliżu pól golfowych i wspaniałych plaż jakie oferuje Majorka.

Oferty nieruchomości na Majorce

Dla fanów golfa, nieruchomości golfowe są idealną bazą na wakacje oraz plany na spędzenie zasłużonej emerytury w pobliżu najlepszej infrastruktury golfowej.

Podobna sytuacja jest również na Costa del Sol, gdzie wzrost odwiedzających spowodował  wzrost liczby transakcji na rynku nieruchomości Costa del Sol.

Oferty nieruchomości na Costa del Sol 

Głównymi nabywcami są Niemcy, Brytyjczycy i Skandynawowie ale widać również rosnącą ilość nabywców z Hiszpanii i Francji. Rośnie również liczba polskich inwestorów inwestujących w zakup nieruchomości w Hiszpanii.  Na Costa Blanca i Costa del Sol coraz częściej słychać język polski w sklepach, restauracjach i na polach golfowych.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Hiszpanii CALACOSTA HOME IN SPAIN pomoże Ci dokonać najlepszego zakupu, zapewnimy pełne bezpieczeństwo transakcji i spełnimy Twoje marzenia o nieruchomości na słonecznym wybrzeżu.

 

 

 

 

 

Dodano: 9 października, 2017

Tagi: golf w Hiszpanii, kredyt na zakup nieruchomości w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, Luksusowe nieruchomości majorka, Nieruchomości Costa Blanca, Nieruchomości Costa del Sol, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Majorka, Nieruchomości Marbella, nieruchomości w Hiszpanii, zakup nieruchomości w Hiszpanii