CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Atrakcyjne ceny nieruchomości w Walencji

Ceny nieruchomości w mieście Walencja w czwartym trymestrze 2017 roku wyniosła 1200 €/m2, co w stosunku do analogicznego okresu w 2016 roku oznacza wzrost o 4%.

Ceny nieruchomości w Walencji były najwyższe na koniec 2007 roku, od tamtego okresu spadły o ponad 50%.

Takie dane przedstawia raport na temat cen nieruchomości w Walencji przygotowany przez firmę TINSA.

Walencja jest trzecim miastem w Hiszpanii jeśli chodzi o liczbę mieszkańców. Drugim na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Wyprzedza je tylko Barcelona.

Niewątpliwie ceny są nadal bardzo atrakcyjne. Nawet w nadmorskich dzielnicach, tak lubianych przez turystów.

CALACOSTA HOME IN SPAIN jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce oferuje nieruchomości w Walencji.

Jeśli szukasz nieruchomości w Hiszpanii, ale nie chcesz kupić nieruchomości w resorcie turystycznym, tylko szukasz nieruchomości w tętniącym życiem mieście nad Morzem Śródziemnym, gdzie dostępna jest pełna infrastruktura typu najlepsze szkoły, uniwersytety, etc.. Walencja oferuje najbardziej atrakcyjne warunki zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Atrakcyjne ceny w dużym mieście, doskonałe połączenia lotnicze z Europą. Piękne plaże, najlepsze restauracje. Wspaniały śródziemnomorski klimat.

 

 

Dodano: 29 grudnia, 2017

Tagi: Hiszpania nieruchomości, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Majorka, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości Walencja