CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nieruchomości przy plaży – dlaczego warto?

Pomysł, aby każdego ranka budzić się przy dźwiękach fal docierających do brzegu, jest cudowny. Zwłaszcza jeżeli morze znajduje się tuż przy własnym ogrodzie. W tym artykule dowiesz się, jakie są niektóre z głównych zalet posiadania własnego domu na plaży. Wille znajdujące się przy plaży mogą zaoferować całkowitą zmianę stylu życia. Są przyjaznym miejsce na odpoczynek i ucieczkę od codzienności. 

Piękne widoki na stałe

Jednym z czynników, który decyduje o zakupie każdego domu na plaży, jest rozpościerający się z niego widok. Nic nie zakłóca krajobrazu, a mieszkaniec może podziwiać lśniący błękit. Taka panorama z pewnością będzie imponująca. Architekci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak jest to ważne. Dlatego też wiele domów na sprzedaż posiada duże okna i usytuowanych jest w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać lokalizację i można były podziwiać widoki z każdego pomieszczenia.

Ta niezwykła willa w Moraira na Costa Blanca  jest doskonałym przykładem tego, jak nieruchomość w Hiszpanii przy plaży może w pełni wykorzystywać swoje położenie i czerpać korzyści z widoków z okien.  

Życie na zewnątrz i wewnątrz

Kiedy wokół domu na plaży panuje obfitość naturalnego piękna, trzeba wyjść na zewnątrz, aby go chłonąć. Życie wewnątrz i na zewnątrz zależy od krajobrazu ogrodów oraz projektu samego budynku. Ta wspaniała nieruchomość w Moraira na Costa Blanca   pokazuje, w jaki sposób można korzystać z zewnętrznych przestrzeni rozrywkowych. 

Basen, podobnie jak w poprzednim przypadku, zlokalizowany jest tuż koło plaży. Jednak to taras i weranda sprawiają, że ta nieruchomość jest wyjątkowa. Obszerne miejsca do siedzenia posiadają zadaszenie, które chroni przed gorącem hiszpańskiego słońca. 

Korzyści dla zdrowia

Posiadając  nieruchomość przy plaży otrzymujemy prezent od środowiska naturalnego, otoczenie daje wiele możliwości do ćwiczeń, bez względu na to, czy dotyczy to popływania we własnym basenie, czy też biegania po plaży. 

Wyjątkowa jakość powietrza w nadmorskich kurortach sprawia, że każdy czuje się oczyszczony. Spokojny sen zapewnia spokój i cisza plażowych willi. 

Solidna inwestycja

Nieruchomość na plaży może być idealna zarówno, jeżeli chodzi o względy zdrowotne, jak i inwestycyjne. Najbardziej oczywistą korzyścią pieniężną jest duży potencjał wakacyjny. Lokalizacja przy plaży nie tylko będzie miała całoroczny popyt, ale również jej wyłączność pozwoli na podniesienie stawki. 

Dom na plaży to bezpieczna inwestycja w dom wakacyjny, ponieważ jego atrakcyjności nie można zepsuć ani na etapie projektów budowlanych, ani podczas samej budowy. Dzięki potencjalnym dochodom przez cały rok oraz przyszłościowej inwestycji łatwo zrozumieć, dlaczego domy plaży nie pozostają długo w sprzedaży. 

Niezależnie od tego, czy jest to miejsce, w którym chcesz spędzić emeryturę, czy też inwestycja – korzyści z nabycia domu na plaży są ogromne. Zakup nieruchomości w Hiszpanii w takiej lokalizacji gwarantuje Ci korzystanie ze wszystkich zalet wynikających z takiej lokalizacji.

 

 

Dodano: 25 sierpnia, 2018

Tagi: Agencja nieruchomości w Portugalii, dom w Hiszpanii, Hiszpania nieruchomości, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Malaga, Nieruchomości Marbella, zakup nieruchomości w Hiszpanii