CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nieruchomości przy plaży

Dom w raju. Co powinieneś wiedzieć o nieruchomości położonej tuż przy plaży w Hiszpanii.

Jeśli bierzesz pod uwagę zakup nieruchomości blisko plaży, nic nie przebije widoków wschodów i zachodów słońca oglądanych z własnego kawałka raju. Odgłosy natury, szum morza, bryza, pomogą Ci zwalczyć stres i uspokoić umysł. Bądźmy szczerzy, możliwość spoglądania przez okno na morze i fale jest dużo lepsze niż oglądanie dachów i budynków.

Zakup nieruchomości w pierwszej linii plaży sprawia, że zwykle stajemy się właścicielami luksusowej nieruchomości ( biorąc pod uwagę, że takie nieruchomości w Hiszpanii są ekskluzywne) ale również mamy możliwość stania się częścią wyjątkowego stylu życia. Dodatkowo wysoki popyt na takie nieruchomości powoduje, że potencjalne zyski czerpane z nieruchomości mogą szybko rosnąć. Poniżej tylko kilka powodów dla których warto nabyć nieruchomość przy plaży w Hiszpanii i posiadać swoje „paraiso privado”.

Popyt i podaż: Zakup nieruchomości przy plaży daje blisko 100% gwarancji potencjalnego zysku z takowej nieruchomości, ponieważ ilości takich nieruchomości jest ograniczona. Istnieje bardzo ograniczona ilość gruntów na których można budować i znajdujących się w pierwszej linii plaży. Nieruchomość przy morzu może być prywatną oazą oraz dobrą lokatą kapitału.

Lifestyle: Nieruchomość z widokiem na morze może przyciągać przyszłych inwestorów zainteresowanych sportami wodnymi, jeśli kiedyś będziesz chciał ją sprzedać. Fani nurkowania, łodzi, windsurfingu i innych sportów wodnych są gotowi wydać dużo więcej aby znaleźć się jak najbliżej ulubionych aktywności.

Najem krótkoterminowy: Pomyśl jak dużo możesz zarobić wynajmując swoją nieruchomość w pierwszej linii kiedy z niej korzystasz. Takie nieruchomości przy plaży, z widokiem na morze są najbardziej poszukiwane przez turystów.

Lokalizacja: mieszkanie w nieruchomości w pierwszej linii powoduje, że czujesz się jak na wakacjach przez cały czas. Takie nieruchomości, apartamenty, wille są bardzo poszukiwane przez bogatych przedsiębiorców, szukających śródziemnomorskiego stylu życia.

Jeśli jesteś gotów na zakup nieruchomości w pierwszej linii, musisz się przygotować na kilka dodatkowych kwestii. Takie nieruchomości wymagają lepszego utrzymania, większa wilgotność, sól morska powodują, że należy o nie bardziej dbać.

Nieruchomości przy samej plaży, z widokiem na morze, są zawsze bardzo poszukiwane. Zakup takiego apartamentu lub domu będzie na pewno dobrą inwestycją.

www.calacosta.com 

Dodano: 27 listopada, 2019

Tagi: nieruchomości Hiszpania, nieruchomości przy plaży w Hiszpanii, willa Majorka, Willa Marbella, willa w Hiszpanii