CALACOSTA sprzedaje nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii, z rynku pierwotnego i wtórnego. Sprzedajemy luksusowe apartamenty, wille i domy na Costa Blanca i Costa del Sol, Majorce, Algarve. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nieruchomości w Hiszpanii w telewizji Domo+

Mieliśmy wielką przyjemność wziąć udział w programie “Wakacyjne Domy z Marią Semczyszyn” emitowanym na antenie Domo+. Podczas kilku wspaniałych dni w  Barcelonie nagrywaliśmy program w którym będziemy przybliżać polskim klientom zalety zakupu nieruchomości w Barcelonie i okolicach.

Widzowie Domo+ będą mieli okazję poznać dwie wyjątkowe nieruchomości. Willę z widokiem na morze w miejscowości Sitges oraz luksusowy apartament w odrestaurowanym budynku w Centrum Barcelony w Barrio Gotico.

 

Nieruchomości przedstawia polskim widzom założyciel  CALACOSTA HOME IN THE SUN – Grzegorz Wojciechowski.

 

Dziękujemy Domo+ oraz Marii Semczyszyn za zaproszenie do udziału w programie “Wakacyjne Domy z Marią Semczyszyn”.

 

Dodano: 24 Maj, 2018

Tagi: calacosta maria semczyszyn, grzegorz wojciechowski, Grzegorz Wojciechowski Agent Nieruchomości Hiszpania, grzegorz wojciechowski hiszpania, grzegorz wojciechowski nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpania Domo Plus, maria semczyszyn, Maria semczyszyn barcelona, Maria Semczyszyn Hiszpania, nieruchomości Hiszpania, wakacyjne domy w Marią Semczyszyn