CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii, z rynku pierwotnego i wtórnego. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa Blanca, Costa del Sol, Majorka, Marbella. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Nieruchomości w Torrevieja

Miasto Torrevieja ma cztery główne plaże: Playa del Cura, Playa los Locos, Playa Naufragos i Playa del Acequion. Kilkanaście kilometrów od nich znajdziesz też inne długie i piaszczyste plaże, gdyby te nie spełniały Twoich oczekiwań. Wszystkie nadają się idealnie na wakacje i urlop w Hiszpanii. Najbardziej wyróżnia się plaża o nazwie Orihuela Costa. Leży kilka kilometrów na południe od Torrevieja. W okresie letnim plaże w okolicy Torrevieja mogą być bardzo zatłoczone. Jednak jeżeli zależy Ci na ciszy i spokoju, to zawsze możesz wybrać się na plażę na północ od Torrevieja.

Torrevieja jest idealnym miejscem na odpoczynek o każdej porze roku. Niezmiennie atrakcyjna dla turystów i jej mieszkańców. Jeżeli chciałbyś zakupić apartament w Hiszpanii, to właśnie tutaj jest najlepsze miejsce. W miejscowości La Marina, jedynie 16 km od Torrevieja, znajduje się plaża dla naturystów. Wszystkie plaże w Hiszpanii są bardzo bezpieczne dla naturystów, jednak trzeba zwracać uwagę na bardzo silne prądy morskie. Na pocieszenie warto wspomnie, że są one groźnie jedynie jesienią i zimą, gdy temperatura na zewnątrz znacząco spada. Z tego względu w wodzie zawsze znajdują się flagi, które informują o warunkach do pływania. Flaga żółta i czerwona-nie pływaj, szara lub zielona-wchodź bez obawy do wody. Inne warte polecenia plaże w okolicy to Cabo Roig i La Zenia. Guardamar del Segura, i Santa Pola.

Nasza agencja nieruchomości oferuje najlepiej wyselekcjonowane nieruchomości w Torrevieja. Działamy na rynku od 2003 roku, więc możesz mieć pewność, że powierzasz znalezienie dla Ciebie odpowiedniego apartamentu w najlepsze ręce. U nas zawsze najaktualniejsze oferty sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Oferujemy domy, wille i apartamenty z widokiem na morze. Mamy bardzo duży wybór ofert zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Gwarantujemy w pełni bezpieczny zakup nieruchomości w Hiszpanii. Zawsze sprawdzamy stan prawny i warunki sprzedaży. Pomagamy uzyskać kredyt na sfinansowanie zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do naszych biur!

Nie znaleziono nieruchomości