Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sconsulting/ftp/calacosta/wp-includes/post-template.php on line 293
CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa Blanca, Costa del Sol, Majorka, Marbella. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nowy apartament Cristiano Ronaldo w Lisbonie

Apartament Cristiano Ronaldo w Lizbonie

Sprzedaż najdroższego apartamentu w Portugalii była otoczona tajemnicą od lata ubiegłego roku. Tajemniczy nabywca zapłacił 7.200.000,00 euro za penthouse z widokiem na Lizbonę i rzekę Tag. W końcu ujrzała światło dzienne wiadomość kto został szczęśliwym nabywcą tej wspaniałej nieruchomości w Centrum Lizbony – okazał się nim nikt inny jak Cristiano Ronaldo.

Budynek w którym nabył apartament znajduje się w centrum miasta, posiada tylko luksusowych apartamentów. Nieruchomość jaką nabył portugalski piłkarz ma powierzchnię 287 m2 oraz olbrzymi taras 260 m2.

CALACOSTA HOME IN THE SUN umożliwia polskim klientom nabycie nieruchomości w tym samym budynku i stanie się sąsiadem gwiazdy światowego futbolu. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy pełną ofertę nieruchomości w Lizbonie.

Dodano: 4 marzec, 2020

Tagi: apartament cristiano ronaldo, apartament lizbona, cristiano ronaldo, luksusowe nieruchomości lizbona, luksusowe nieruchomości Portugalia, nieruchomości Lizbona