CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nowy apartament Cristiano Ronaldo w Lisbonie

Apartament Cristiano Ronaldo w Lizbonie

Sprzedaż najdroższego apartamentu w Portugalii była otoczona tajemnicą od lata ubiegłego roku. Tajemniczy nabywca zapłacił 7.200.000,00 euro za penthouse z widokiem na Lizbonę i rzekę Tag. W końcu ujrzała światło dzienne wiadomość kto został szczęśliwym nabywcą tej wspaniałej nieruchomości w Centrum Lizbony – okazał się nim nikt inny jak Cristiano Ronaldo.

Budynek w którym nabył apartament znajduje się w centrum miasta, posiada tylko luksusowych apartamentów. Nieruchomość jaką nabył portugalski piłkarz ma powierzchnię 287 m2 oraz olbrzymi taras 260 m2.

CALACOSTA HOME IN THE SUN umożliwia polskim klientom nabycie nieruchomości w tym samym budynku i stanie się sąsiadem gwiazdy światowego futbolu. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy pełną ofertę nieruchomości w Lizbonie.

Dodano: 4 marca, 2020

Tagi: apartament cristiano ronaldo, apartament lizbona, cristiano ronaldo, luksusowe nieruchomości lizbona, luksusowe nieruchomości Portugalia, nieruchomości Lizbona