CALACOSTA sprzedaje nieruchomości w Hiszpanii, z rynku pierwotnego i wtórnego. Sprzedajemy luksusowe apartamenty, wille i domy na Costa Blanca i Costa del Sol i Majorce. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

O nasWitamy w firmie CALACOSTA!

Firma CALACOSTA powstała aby zaspokoić marzenia o nieruchomości w Hiszpanii. Jesteśmy zakochani w Hiszpanii, jej plażach, krajobrazie, kulturze, ludziach i kuchni. Zajmujemy się nieruchomościami od 2003 roku, pracując na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w Hiszpanii i Polsce. Naszą pasją do nieruchomości i miłością do Hiszpanii chcemy podzielić się z Państwem. Spełniamy marzenia o apartamencie lub domu w słonecznej Hiszpanii. Sprzedajemy apartamenty, mieszkania, domy, wille, nieruchomości na polach golfowych, działki. Z nami znajdziesz swoją wymarzoną nieruchomość na Costa Blanca, Costa del Sol, Barcelona, Majorka. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze inwestycje hiszpańskich deweloperów. Wieloletnie doświadczenie, szerokie kontakty, bogata baza ofert z rynku pierwotnego i wtórnego gwarantuje bezpieczny zakup Twojej wymarzonej nieruchomości. Zajmujemy się również projektowaniem i budową domów na Costa Blanca, Costa del Sol i Majorce. Zbudujemy Ci wymarzony dom w Hiszpanii.

  • Znajdujemy najlepsze i zgodne z oczekiwaniami klientów oferty nieruchomości w Hiszpani.
  • Negocjujemy najlepsze warunki sprzedaży z właścicielem nieruchomości.
  • Pomagamy uzyskać kredyt na sfinansowanie zakupu nieruchomości.
  • Załatwiamy w imieniu Klienta wszelkie formalności prawno-notarialne.
  • Pomagamy w przeprowadzce.
  • Pomagamy zorganizować noclegi i przeloty.

Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie, aby Nasi Klienci mogli uzyskać wszelkie informacje już w Polsce.

Umówimy się na spotkanie i opowiemy o nieruchomościach w Hiszpanii w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Zadzwoń już dziś : + 48 660 16 29 19

Posiadamy również biura na Costa Blanca i w Marbella na Costa del Sol.

Nasza oferta obejmuje : nieruchomości na Costa Blanca, nieruchomości na Costa del Sol, nieruchomości w Barcelonie, nieruchomości w Walencji, nieruchomości na Majorce.

Jeśli nie znalazłeś swojej wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii na naszej stronie – skontaktuj się z nami – znajdziemy nieruchomość w Hiszpanii zgodną z Twoimi wymaganiami!

Zapraszamy również do zapisów do naszego newsletter'a.

Usługi

Sprzedaż nieruchomości

Nasza firma sprzedaje luksusowe nieruchomości w Hiszpanii. Od dewelopera i z rynku wtórnego. Zbudujemy również dom dla Ciebie. Pracujemy na Costa Blanca, Costa del Sol, w Marbella i na Majorce.

Wynajem nieruchomości

Nasza firma posiada w ofercie wynajem apartamentów, mieszkań i domów na krótki i długi okres. Nasz zespół zajmuje się wszystkimi elementami transakcji.

Zarządzanie

Przeprowadzimy bieżące zarządzanie Twoją nieruchomością, zajmiemy się kontaktem z administracją, współpracą ze wspólnotą, przygotujemy deklaracje od podatku od nieruchomości.

Projekt i budowa domu w Hiszpanii

Na twoje życzenie przygotujemy projekt domu i wybudujemy go dla Ciebie. Pracujemy z najlepszymi architektami z Hiszpanii.

Nasz zespółGrzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Wielbiciel Hiszpanii. Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii i Polsce. Pomógł wielu rodzinom znaleźć wymarzony dom w Hiszpanii i Portugalii.

+48 660 16 29 19
gregor@calacosta.com

Barbara M. Curmi

Costa Blanca

Barbara posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Jeśli chcesz kupić wymarzony nowy dom na wybrzeżu Costa Blanca, pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę.

+34 650 379 342
barbara@calacosta.com

Jakub Walczak

Manager Walencja

Architekt z wykształcenia. Mieszka z rodziną w Walencji. Swoją wiedzą pomaga w wyborze najlepszej nieruchomości. Jeśli Twoja nieruchomość wymaga remontu - Jakub swoją fachową wiedzą, wykształceniem i doświadczeniem pomoże Ci stworzyć projekt i przeprowadzić kompleksowy remont.

+34 685 396 519
jakub@calacosta.com