CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Open House Barcelona

Międzynarodowy Festiwal Architektury po raz siódmy w Barcelonie. 48 godzin na przybliżenie osiągnieć światowej architektury szerokiej publiczności. Międzynarodowy projekt mający swoje edycje w miastach : Buenos Aires, Madryt, Nowy Jork, Bilbao.  Kolejny raz można poznać emblematyczne budynki mieszkalne na co dzień niedostępne dla zwiedzających. Wśród nich znajdują się również projekty wielkich i znanych architektów.

W tej edycji będzie ponad 200 obiektów do zwiedzania na terenie Barcelony i sąsiednich miast.

Niektóre z najciekawszych propozycji nieruchomości do zobaczenia na mapie Barcelony:

Apartamenty  Gama, 1965

Ten budynek wielorodzinny powstał w Badalonie w latach ’70 i został zaprojektowany przez młodych architektów: Oriol Bohigas, Josep Martorell y David Mackay.

Casa Sayrach, 1915-1918

Ten budynek mieszkalny został zbudowany blisko Avenida Diagonal, jego charakterystyczna estetyka jest widoczna z szerokiej perspektywy. Duże okna i fasada zostały zaprojektowane pod dużym wpływem stylu gaudiego przez Manuela Sayrach i Carreras.

 

Budynek przy ulica Vizcaya, 1967-1970

Kompleks budynków mieszkalnych w stylu racjonalnym, zaprojektowanych przez Antoni de Moragas i Gallissa. Architekt użył doskonałej mieszanki nowych technologii z tradycyjnymi materiałami budowlanymi.

 

Casa Nau, 1999

Ta wspaniała nieruchomość zanim stała się wspaniałym loftem o powierzchni ponad 200 m2 była starą fabryką w przemysłowej dzielnicy Barcelony – obecnie Poblenou. Architektka Carol Iborra przekształciła fabrykę w swój dom. Ten loft jest pełen światła, duża wysokość ponad 4 metrów zapewnia poczucie przestrzeni. Iborra mówi, że inspirowała się tunezyjskim bazarem. Labirynt korytarzy prowadzi zwiedzających do kolejnych stref nieruchomości.

 

 

Dodano: 22 października, 2017

Tagi: apartamenty Costa Blanca, dom Costa Blanca, dom w Hiszpanii, Hiszpania nieruchomości, Hiszpańskie nieruchomości, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, kredyt na zakup nieruchomości w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Costa del Sol, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości Walencja