CALACOSTA oferuje nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii, z rynku pierwotnego i wtórnego. Sprzedajemy mieszkania, apartamenty, wille, domy i działki na Costa Blanca i Costa del Sol. Nasza firma powstała z miłości do Hiszpanii i do nieruchomości. Spełniamy marzenia o apartamencie lub domu w słonecznej Hiszpanii i wiecznych wakacjach.
facebook

Apartamenty na polu golfowym

Nieruchomości Hiszpania i Portugalia

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Apartamenty na polu golfowym

Parametry nieruchomości

ID: CBSVG
Typ nieruchomości: Bungalowy
Rodzaj oferty: Brak danych
Powierzchnia: 80m2
Lokalizacja: Los Alcázares, Hiszpania
Ilość sypialni: 3
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 145 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Golf
Ogródek
Plaża
 

Opis

Apartamenty na polu golfowym a Los Alazares

 

Nowe bungalowy tuż przy polu golfowym położone w Los Alcazares na Wybrzeżu Costa Calida.

Zakup nieruchomości przy polu golfowym w Hiszpanii jest doskonałą propozycją dla fanów golfa, pragnących korzystać z uroków tego sportu przez cały rok.

Bungalowy na tym osiedlu posiadają 3 sypialnie i 2 łazienki, salon oraz  kuchnię.

Do każdego przynależy prywatny ogródek, z miejscem na grilla.

Ma terenie osiedla jest również przewidziany basen dla mieszkańców.

Los Alcázares zawiera w sobie wszystko, co potrzebne fanom morza, słońca i golfu.
Panuje tu typowy śródziemnomorski klimat, ze średnią roczną temperatur 18ºC, słabymi wietrzykami i słońcem promieniejącym 3200 godzin w roku. Miejscowość Los Alcázares dysponuje licznymi obiektami sportowymi, z których można skorzystać na wiele sposobów – grając w piłkę nożną, tenisa ziemnego, padla, lekkoatletykę i frontón (baskijska odmiana squasha); można również skorzystać z basenu publicznego. Tutejsze wybrzeże pozwala praktykować przeróżne sporty wodne. Oprócz tego, znajduje się tutaj wiele pól golfowych 18 dołkowych, jedno z nich znajduje się zaraz przy osiedlu.

Wybrzeże Los Alcázares rozciąga się na długość ponad 4 kilometrów, w różnych środowiskach. Tutejsze plaże są szerokie, o drobnym, białym piasku, które wraz z błękitnym morzem tworzą intensywny kontrast. Kąpiele w wodzie są bezpieczne, również dla tych najmłodszych, gdyż nie ma tu gwałtownych spadów ani nierówności.
Ponadto, przejrzystość wody i widoczność zapraszają do nurkowania w celu odkrycia jej bioróżnorodności, która zasiedla dno morskie.
Czystość plaż Los Alcázares zasłużyła na Błękitną Flagę Fundacji na rzecz Edukacji Ekologicznej (FEE). Dobra zabawa zagwarantowana w zdrowym, bezpiecznym otoczeniu.

Do Los Alcazares można dojechać z lotniska w Alicante w ciągu 1 godziny bądź z lotniska w Murcji w ciągu 5 minut .

 

Zapraszamy

 

Lokalizacja