CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Belmare w Marbella

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Belmare w Marbella

Parametry nieruchomości

ID: CDSEMARE
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 405m2
Lokalizacja: Marbella
Ilość sypialni: 3
Ilość łazienek: 4
Ilość garaży: 3
Cena: 2 950 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Pierwsza linia
Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Najlepsze apartamenty na Costa del Sol

 

W najbardziej eksluzywnej lokalizacji na wybrzeżu Morza Śródziemnego powstaje kompleks 28 apartamentów z 3 i 4 sypialniam położony w pierwszej linii plaży.

Inwestycja jest owocem wielu lat pracy nad znalezieniem najlepszej działki na Costa del Sol na której można było zrealizować ten wyjątkowy projekt. Założeniem od początku była realizacja najlepszej,  nigdy dotąd niezrealizowanej inwestycji apartamentowej na Costa del Sol, wielka dbałość o jakość architektury, doskonałość wykonania, zastosowanie najnowszych technologii jest widoczna na każdym kroku.

Te wyjątkowe apartamenty na plaży są dostępne dla bardzo niewielu. bardzo uprzywilejowanych szczęściarzy. Mieszkańcy budynku chociaż będą mieszkać w apartamencie odniosą wrażenie mieszkania w willi.

Wszystkie apartamenty są zwrócone frontalnie ku morzu, olbrzymie okna i wielkie tarasy zapewniają przenikanie się świata wewnątrz i na zewnątrz.

Działka na której zbudowana jest ta wyjątkowa nieruchomość ma powierzchnię 20.000 m2, osiedle będzie całkowicie zamknięte i będzie zapewniać maksymalną prywatność jego mieszkańcom, wejścia do budynku i na teren osiedla będą zabezpieczone czytnikiem linii papilarnych.

Na terenie osiedla będzie tylko 6 budynków o wysokości 3 kondygnacji.

Do każdego apartamentu przynależą minimum 3 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Każdy z apartamentów ma prywatną windę.

Rezydencję będą otaczać nowoczesne, śródziemnomorskie ogrody. Na ich terenie będzie duży basen dla rezydentów.

Apartamenty z 3 sypialniami mają powierzchnię od 405 do 435 m2 , apartamenty z 4 sypialniami mają powierzchnię od 548 do 813 m2.

Zastosowano najnowsze technologie, najlepsze materiały wykończeniowe aby stworzyć najlepszy projekt apartamentowy na Costa del Sol i w całej Europie.

 

Lokalizacja