CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Carat Sky View

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Carat Sky View

Parametry nieruchomości

ID: CDSRHCARAT
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 138m2
Lokalizacja: Fuengirola
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 685 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Pierwsza linia
Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

CARAT SKY VIEW ma stać się kultową inwestycją i jedną z najbardziej prestiżowych urbanizacji w Europie Południowej, odzwierciedlającą 50 lat poświęcenia, wysiłku i pasji.

Został zaprojektowany jako kompleks mieszkaniowy składający się ze 157 apartamentów w 4 budynkach . Pierwsze dwa bloki skierowane są na wschód; składają się z 78 apartamentów  które są ułożone jeden nad drugim, aby nie zakłócać widoków. Pozostałe dwa budynki skierowane są na południe.

CARAT SKY VILLAS jest idealnie położony pomiędzy najpopularniejszymi miastami Costa del Sol: Malagą, stolicą, i Marbellą, międzynarodowym punktem odniesienia dla luksusu. Inwestycja znajduje się wewnątrz prestiżowej urbanizacji Reserva del Higuerón, wspaniałego miejsca do życia w otoczeniu ciszy i spokoju, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Benalmadeny, Puerto Marina i Fuengiroli.

Każdy apartament ma przepiękny widok na morze. Na terenie osiedla jest basen dla mieszkańców i fitness. Zadbano o najwyższy standard architektury, materiałów i wykonania.

Na terenie inwestycji są dostępne apartamenty z 2, 3 i 4 sypialniami. Przepiękne penthouse’y z oszałamiającym widokiem na morze.

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com