CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Działki pod budowę luksusowych willi

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Działki pod budowę luksusowych willi

Parametry nieruchomości

ID: CDSNVBLISS
Typ nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 809m2
Lokalizacja: Estepona
Ilość sypialni: Brak danych
Ilość łazienek: Brak danych
Ilość garaży: Brak danych
Cena: 390 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Brak danych

Opis

Zamieszkaj w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów Costa del Sol. Zestaw 8 działek w wyjątkowej lokalizacji. Działki są sprzedawane oddzielnie, wszystkie mają projekt i licencję na spektakularne wille. Jeśli chcesz nieruchomość pod klucz, skontaktuj się z nami. Jeśli wolisz kupić pojedynczą działkę i stworzyć dom swoich marzeń, to jest to Twoja szansa.Położony w obszarze maksymalnego spokoju, z pieszym dostępem do plaży i w odległości spaceru od wszystkiego, czego potrzebujesz do codziennego życia.Bliss Village składa się z 8 działek do budowy willi na dwóch poziomach plus piwnica, gdzie prywatność i przestrzeń są cechami wyróżniającymi je spośród innych domów w okolicy.

Bliss Village znajdują się w uprzywilejowanej okolicy, zaledwie kilka minut od La Resina Golf & Country Club i z pieszym dostępem do plaży. Idealne połączenie, aby cieszyć się zaletami mieszkania w willi otoczonej naturą i bycia rzut kamieniem od tego prestiżowego klubu, jednego z najbardziej wykwintnych 9-dołkowych pól golfowych w Andaluzji. W odległości krótkiego spaceru od szpitala Hospiten, Atlas International School, plaży i dużego nowego centrum sportowego. Ten ostatni będzie nową przestrzenią, punktem odniesienia dla rekreacji i sportu w okolicy, która będzie miała w sumie 11 kortów do tenisa.

 

 

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com