CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

El Saladillo Beach

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

El Saladillo Beach

Parametry nieruchomości

ID: CDSNVOGAKHAN
Typ nieruchomości: Willa
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 330m2
Lokalizacja: Estepona
Ilość sypialni: 4
Ilość łazienek: 5
Ilość garaży: 3
Cena: 1 350 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
 

Opis

Elegancka willa o minimalistycznym wystroju położona kilka metrów od plaży Saladillo w Esteponie z 4 sypialniami, 5 łazienkami.

Nieruchomość jest podzielona na trzy poziomy, piwnica, gdzie znajduje się sypialnia z łazienką en suite, główne piętro składające się z salonu, w pełni wyposażonej i zintegrowanej kuchni oraz efektownej sypialni z łazienką.

Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z odpowiadającymi im łazienkami oraz bezpośredni dostęp do niesamowitego tarasu znajdującego się na tym samym poziomie.

Dodatkowo willa posiada niesamowite solarium na ostatnim piętrze, pomieszczenie, w którym można cieszyć się słońcem w tej rewelacyjnej nieruchomości. Nieruchomość posiada prywatny garaż z parkingiem na 4 samochody.

Willa ma powierzchnię 330 m2 i jest zbudowana na działce o powierzchni 526 m2.

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com