CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Estepona Atica

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Estepona Atica

Parametry nieruchomości

ID: CDSMAGNUMATICA
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 80m2
Lokalizacja: Estepona
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 214 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Nowy kompleks mieszkalny, składający się z siedmiu bloków mieszkalnych z łącznie 132 apartamentami  z 1, 2, 3 i 4 sypialniami z garażem, pomieszczeniem gospodarczym, wspólnym basenem dla dorosłych i dzieci oraz placem zabaw dla dzieci.

Kompleks mieszkaniowy 7 bloków rozmieszczonych na 3 piętrach plus piwnice i są zintegrowane z otoczeniem z nowoczesną i współczesną architekturą, aby cieszyć się tym nowym kompleksem.

Znajduje się w Esteponie, uprzywilejowanej enklawie zarówno dla jej wartości środowiskowej i rozwojowej, bardzo blisko Marbelli i nieco ponad 30 minut od Algeciras i Gibraltaru. Znajduje się zaledwie 10 minut od plaży i jest otoczony przez wszystkie niezbędne usługi: przedszkole, szkoły podstawowe i średnie, supermarkety, ośrodek zdrowia, ośrodki sportowe, ośrodki kulturalne, tereny rekreacyjne itp.

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com