CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Estepona Suites

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Estepona Suites

Parametry nieruchomości

ID: CDSMAGNUMSUITES
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 90m2
Lokalizacja: Estepona
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 299 900€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Estepona Suites to ekskluzywne osiedle położone w Cancelada, jednym z najlepszych rejonów na New Golden Mile Estepony. Kompleks mieszkalny posiada 82 apartamenty  na 4 piętrach, głównie dupleksy, z 2 i 3 sypialniami z tarasami i/lub ogrodami, a także penthousy z solarium.

Wszystkie nieruchomości będą miały pomieszczenie gospodarcze i garaż, a w większości z nich można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Na terenie osiedla znajduje się basen, idealny do korzystania z ponad 320 dni słońca i dobrej pogody, które Costa del Sol ma do zaoferowania, zarówno samemu jak i z rodziną. Będziesz miał również dostęp do wyposażonej krytej siłowni, terenów sportowych na świeżym powietrzu, 2 kortów petanque i ekskluzywnego Club House of Cancelada.

 

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com