CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Finca Cala

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Finca Cala

Parametry nieruchomości

ID: CDSALTACALA
Typ nieruchomości: Willa
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 205m2
Lokalizacja: Cala de Mijas
Ilość sypialni: 3
Ilość łazienek: 4
Ilość garaży: 1
Cena: 1 550 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
 

Opis

Willa Mijas jest jednym z 33 współczesnych nowo wybudowanych domów zbudowanych przez Altavista Property Group. Każdy z nich jest dostępny z szerokich wspólnych ulic, które zostały zbudowane specjalnie dla społeczności Finca de la Cala, a do każdej willi prowadzą automatyczne prywatne bramy, które prowadzą do obszernych podjazdów, na których znajduje się dużo miejsc parkingowych. Willa znajduje się w jednej z najbardziej uprzywilejowanych lokalizacji w społeczności, na końcu ślepej uliczki, zapewniając absolutną ciszę i spokój. Obecni właściciele tej konkretnej willi dokonali kilku ulepszeń na zewnątrz nieruchomości i działki o powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Obejmuje to niestandardowy garaż, który zapewnia miejsce na 2 samochody i dodatkowe miejsce do przechowywania, przy jednoczesnym zachowaniu dodatkowej przestrzeni na podjeździe dla dodatkowych samochodów. Na dachu willi dyskretnie zamontowano szereg paneli słonecznych, co okazało się doskonałym dodatkiem, zapewniającym niskie koszty energii dla dużego domu rodzinnego, takiego jak ten. Ten system słoneczny generuje około 55 kwh energii każdego dnia! Z garażu i miejsc parkingowych prowadzi ścieżka, która prowadzi za willą do imponujących drzwi wejściowych. Otwierając się na salon i jadalnię na otwartym planie, jest mnóstwo światła dzięki sięgającym od podłogi do sufitu drzwiom tarasowym, które obejmują obie sąsiednie ściany tego wspaniałego salonu.

Widoki na zielone trawniki ogrodu i lśniące wody basenu są po prostu wspaniałe, a możliwość otwarcia wszystkich drzwi patio, aby umożliwić przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną, zapewnia najlepszy styl życia na świeżym powietrzu.

Ogrody zostały pięknie wypielęgnowane dzięki dodatkowym roślinom i krzewom na całym obwodzie, które naprawdę wzmacniają zielone trawniki otaczające basen.Urocze drzewo oliwne zajmuje honorowe miejsce w ogrodzie, zachowane z oryginalnego krajobrazu la Cala de Mijas.

 

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com