CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Luksus w Esteponie

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Luksus w Esteponie

Parametry nieruchomości

ID: CDSPIISLAND
Typ nieruchomości: Willa
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 240m2
Lokalizacja: Estepona
Ilość sypialni: 3
Ilość łazienek: 3
Ilość garaży: 1
Cena: 1 200 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Pierwsza linia
Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Domy w Esteponie w pierwszej linii

Luksusowe osiedle domów szeregowych w pierwszej linii plaży na Costa del Sol.  Zlokalizowane w warunkach, które zapewniają pełną prywatność, tereny zielone i najlepsze udogodnienia pozwalające cieszyć się  w pełni mieszkaniem na tym wyjątkowym osiedlu.

Costa del Sol to atrakcyjna opcja dla kupujących poszukujących luksusowego, śródziemnomorskiego stylu życia w jednej z najbardziej poszukiwanych destynacji w Europie.

Jest coraz trudniej znaleźć na rynku projekty jak ten, pierwsza linia, doskonała, luksusowa lokalizacja, nowoczesna architektura.

Osiedle jest zlokalizowane w zachodniej część wybrzeża Estepony, składa się z 50 domów zaprojektowanych przez znane biuro architektoniczne Maiz y Diaz. Każdy z domów posiada widok na morze, domy mają 3, 4 lub 5 sypialni, powierzchnię od 319 do 449 m2, piwnicę, tarasy i solarium.

Innowacyjny design w którym łączy się naturalne światło, doskonale zaprojektowane detale, podwójna wysokość w salonie, otwarta kuchnia, wszystko to razem daje nieprawdopodobne poczucie przestrzeni.

Każdy dom ma duży prywatny taras z jacuzzi, pergolę, strefę grill, garaż podziemny i miejsce postojowe dla gości.  Zainstalowane będą także kominki, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację oraz najnowszy system domotyki.

 

Części wspólne to oczywiście ogrody, baseny: basen 50 metrów, basen infiniti, basen dla dzieci. Również sauna i łaźnia turecka oraz klub fitness dla mieszkańców.

Ceny tych wspaniałych domów zaczynają się od 1.200.000,00 euro

 

 

Lokalizacja