CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Mane Residence

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Mane Residence

Parametry nieruchomości

ID: CDSPIMANE
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 83m2
Lokalizacja: Benalmadena
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 325 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Costa del Sol, ze swoją wielką różnorodnością krajobrazów od morza do gór, od dziesięcioleci jest jednym z ulubionych regionów Hiszpanii dla gości z całego świata w celach turystycznych lub jako miejsce zamieszkania.

Benalmadena jest kosmopolitycznym miastem, które jest sławne ze  swojej mariny, która jest międzynarodowym centrum żeglarstwa i rekreacji, posiada 9  kilometrów linii brzegowej i  17 plaż, jej strategiczne położenie i komunikacja ze stolicą Malagi, czynią ją jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji na Costa del Sol.

Kompleks Måne Residences znajduje się zaledwie 1 km od szpitala Xanit w Benalmádena. W promieniu 3 km znajduje się pole golfowe Torrequebrada, szkoła międzynarodowa, Selwo Marina, park publiczny La Paloma i stare miasto.
Nachylenie terenu pozwala cieszyć się rozłożoną w czasie zabudową, gdzie przestronne tarasy zyskują na znaczeniu dzięki szklanym balustradom, które wydają się łączyć bezpośrednio z morzem  i pozwalają na maksymalne wykorzystanie widoków i spektakularnego światła słonecznego

W otoczeniu nieruchomości znajduje się doskonała oferta wszelkiego rodzaju usług, medycznych, edukacyjnych, sportowych i handlowych. Należą do nich Benalmadena Golf z przyjazną dla rodzin atmosferą, Międzynarodowy Szpital Vithas Xanit z szeroką gamą specjalizacji medycznych, szkoła publiczna Novaschool Benalmandena i Miejski Ośrodek Sportowy Benalmadena Pueblo.

Inwestycja ma dogodny dostęp do autostrady A7, połączenie z głównymi arteriami obszaru i komunikację z głównymi trasami transportu publicznego.

Projekt składa się z 49 mieszkań w wyjątkowej lokalizacji ze wspaniałymi widokami. Måne Residences oferuje przytulne mieszkania z 2 i 3 sypialniami z dużymi tarasami, jasne penthouse’y z prywatnym ogrodem i tarasem. Części wspólne obejmują wspólny basen, w pełni wyposażoną salę gimnastyczną i część socjalną do spotkań rekreacyjnych.

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com