CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Mijas Ipanema Apartamenty

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Mijas Ipanema Apartamenty

Parametry nieruchomości

ID: CDSIPANEMA
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 93m2
Lokalizacja: Mijas Costa
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 320 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Nowe apartamenty w Mijas na Costa del Sol

Osiedle znajduje się w uprzywilejowanym miejscu, z panoramicznymi widokami na morze i góry, zorientowane na optymalne oświetlenie i nasłonecznienie.

146 apartamentów z dwiema i trzema sypialniami na tym zamkniętym osiedlu obejmuje zarówno mieszkania z ogrodem i pierwszym piętrem, jak i duże penthouse’y z tarasami dookoła.

Jakości i piękno współczesnego designu tego stylowego osiedla jest oczywiste od pierwszego kontaktu.

Zaprojektowane z myślą o optymalnym stylu życia na Costa del Sol, osiedle ma najwyższy standard wykończenia i wszystkie udogodnienia rekreacyjne.
Inwestycja oferuje wybór mieszkań na parterze, pierwszym i drugim piętrze oraz penthouse’y z możliwością wyboru dwóch lub trzech sypialni. Powierzchnia waha się od 87m 2 do 115m 2, z dużymi tarasami panoramicznymi. Ogromne tarasy penthouse’ów są szczególnie imponujące, ponieważ oferują pełny widok 360º na okolicę i zapewniają przestrzeń dla prawdziwie inspirującego stylu życia wraz z miejscami do odpoczynku i jadalniami na świeżym powietrzu. To najlepszy styl życia. Jakość wykonania, materiały i projekt definiują filozofię #puredesign w koncepcji i wykonaniu, dzięki czemu w Ipanema znajdziesz swój dom solidnie wykonany, piękny i funkcjonalny.

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com