CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Apartament Atalaya

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Apartament Atalaya

Parametry nieruchomości

ID: CDSERASURATA
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 134m2
Lokalizacja: Marbella
Ilość sypialni: 3
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 860 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Parking
Plaża
Widok na morze
 

Opis

Penthouse w jednej z najlepszych lokalizacji na Costa del Sol

 

Nowa luksusowa inwestycja zbudowana między Marbella i Estepona, w sercu Atalaya Alta, otoczona naturą, bardzo blisko wszystkich usług i atrakcji, restauracji, plaż, pól golfowych, międzynarodowych szkół.

Doskonałe, kameralne miejsce, gdzie będziesz mógł oddychać czystym, andaluzyjskim powietrzem a jednocześnie bez rezygnowania ze wszelkich atrakcji jakie oferuje Marbella i Estepona.

Na terenie osiedla są dostępne apartamenty i penthouse’y, wszystkie zbudowane z najwyższą dbałością o jakość i estetykę.

Osiedle posiada bardzo duży basen o powierzchni 450 m2 i otoczone jest prywatnymi ogrodami o powierzchni około 20.000 m2.

Dodatkowo mieszkańcy osiedla mogą korzystać także z dużego, krytego basenu jaki znajduje się w na terenie tej inwestycji.

Penthouse posiada powierzchnię 134 m2, olbrzymi taras o powierzchni 80 m2 oraz taras na dachu budynku ( prywatny) o powierzchni 65 m2.

 

Lokalizacja