CALACOSTA oferuje nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii, z rynku pierwotnego i wtórnego. Sprzedajemy mieszkania, apartamenty, wille, domy i działki na Costa Blanca i Costa del Sol. Nasza firma powstała z miłości do Hiszpanii i do nieruchomości. Spełniamy marzenia o apartamencie lub domu w słonecznej Hiszpanii i wiecznych wakacjach.
facebook

Nowe apartamenty San Pere na Majorce

Nieruchomości Hiszpania i Portugalia

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Nowe apartamenty San Pere na Majorce

Parametry nieruchomości

ID: TWMSP
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 83m2
Lokalizacja: Majorka, Carrer Sant Pere, Colonia de Sant Pere, Hiszpania
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 193 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Golf
Klimatyzacja
Parking
Plaża

Opis

Nowe apartamenty w Sant Pere na Majorce.

Kompleks rezydencjalny jest zlokalizowany w Colonia de Sant Pere w bliskiej odległości od plaży oraz portu. Apartamenty mają dwie lub trzy sypialnie.

Piękny kameralny kompleks w śródziemnomorskim stylu. Na terenie osiedla znajdują się dwa baseny tylko do użytku dla mieszkańców, piękny ogród z dojrzałą roślinnością. Do każdego apartamentu jest przypisane zewnętrzne miejsce parkingowe.

Apartament z dwiema sypialniami prezentowany w ofercie posiada przestronny taras wraz z bezpośrednim wyjściem do ogródka przydomowego (apartamenty na parterze). Apartamenty na piętrze mają trzy sypialnie. Z tarasu apartamentów z trzema sypialniami rozciąga się wyjątkowy widok na morze i bliskie góry.

Wszystkie apartamenty mają mają dwie łazienki, kuchnie w apartamentach są otwarte na salon. Z kuchni jest wyjście na zewnętrzny, niewielki taras, na którym jest zlokalizowana pralnia oraz suszarnia. Salon oraz jadalnia są duże, przestronne. Apartamenty zostały zaprojektowane z bardzo funkcjonalny sposób, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkańcom oraz ich gościom.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji są budowane wg najwyższych standardów. Każdy dom posiada instalację do klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienki wraz ze sprzętem AGD najwyższej klasy. Na tym etapie budowy istnieje możliwość spersonalizowania nieruchomości według kryteriów i upodobań kupującego, zarówno jeśli chodzi o rozkład pomieszczeń, jak i docelową estetykę domu.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja