CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Luksusowe apartamenty w Benidorm

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Luksusowe apartamenty w Benidorm

Parametry nieruchomości

ID: CBNDTOWER
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 125m2
Lokalizacja: Benidorm, Prowincja Alicante, Hiszpania
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 707 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Pierwsza linia
Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Nowa inwestycja deweloperska  w Benidormie

Niepowtarzalny i wyjątkowy nowy budynek apartamentowy, stanie się na pewno symbolem i ikoną Costa Blanca.

Budynek powstaje w pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego, tuż przy plaży  La Cala de Benidorm – Poniente. Na ostatniej dostępnej działce przy plaży.

Ten nowy luksusowy apartamentowiec nawiązuje architekturą i stylem do budynków apartamentowych w Dubaju. Będzie pierwszym budynkiem z certyfikatem Leed Oro, przyznawanym przez Europejską Komisję Budownictwa Ekologicznego dla budynków, które posiadają bardzo wysoki współczynnik wykorzystania energii odnawialnej.

Elitarny charakter tej inwestycji jest podkreślony także przez ograniczoną liczbę powstających apartamentów – będzie ich tylko 44.

Przyszli nabywcy będą pewni , że ich nieruchomość w Hiszpanii jest wyjątkowa.

W strefach wspólnych właściciele znajdą basen typu infinity, kort tenisowy, fitness center.

Ostatnie 3 kondygnacje kryją wyjątkowo luksusowe apartamenty , których właściciele będą korzystać z krytego basenu, clubu chill-out , tarasu na dachu ze wspaniałym widokiem na Morze Śródziemne.

W inwestycji są dostępne apartamenty z dwiema , trzema i czterema sypialniami. Najtańszy apartament kosztuje 707.000,00€, najdroższy 1.560.000,00 €.

Deweloper aby podkreślić wyjątkowy charakter budynku, jego ekologiczny charakter zdecydował się do każdego apartamentu dodawać wysokiej klasy elektryczny samochód. Miejsca do ładowania będą dostępne w garażu podziemnym.

Projekt apartamentowca, standard wykończenia , zastosowane rozwiązania dają pewność, że jest to najlepsza inwestycja w apartamenty na Costa Blanca .

Benidorm jest jednym z najbardziej popularnych kurortów w Hiszpanii, odwiedzany jest przez miliony turystów przez cały rok. Luksusowe apartamenty w tej części Hiszpanii będą cieszyć się niewątpliwie dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców.

Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy Ci pełną ofertę dostępnych luksusowych apartamentów w tej inwestycji.

 

 

 

Lokalizacja