CALACOSTA oferuje nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii, z rynku pierwotnego i wtórnego. Sprzedajemy mieszkania, apartamenty, wille, domy i działki na Costa Blanca i Costa del Sol. Nasza firma powstała z miłości do Hiszpanii i do nieruchomości. Spełniamy marzenia o apartamencie lub domu w słonecznej Hiszpanii i wiecznych wakacjach.
facebook

Penthouse Denia

Nieruchomości Hiszpania i Portugalia

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Penthouse Denia

Parametry nieruchomości

ID: CBNMAD545
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek wtórny
Powierzchnia: 115m2
Lokalizacja: Denia
Ilość sypialni: 3
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 350 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Pierwsza linia
Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

 

Piękny dwupoziomowy penthouse z widokiem na morze w Denii. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się przy plaży Las Marinas de Denia, blisko wszystkich usług.

Ma wspaniałe widoki na morze i słońce przez cały dzień i rok. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze z windą.

Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon z jadalnią, marmurowe  podłogi  i duże  okna z widokiem na morze, bardzo duży  taras od zachodu. Kuchnia jest w pełni wyposażona i posiada balkon w kierunku południowo-wschodnim. Na tym samym poziomie jest dwuosobowa sypialnia z garderobą i łazienką.

Na piętrze są dwie sypialnie z wbudowanymi szafami, łazienka i mały taras. W cenie jest miejsce parkingowe. Urbanizacja z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży, basenu komunalnego i zielonych ogrodów.

Denia ma wybrzeże o długości 20 km;  północne plaże są szerokie i piaszczyste. Na południu są skaliste zatoczki. Miasto leży w zatoce i tworzy naturalny port u podnóża góry Montgó, w mieście można podziwiać stare dzielnice, takie jak Les Roques lub Baix la Mar, ulice schodzące z zamku przypominają o arabskiej przeszłości tego miejsca. Klimat Denia jest szczególnie łagodny i spokojny, a roczna średnia wynosi 18ºC. Zimy są krótkie i łagodne, a lata są długie i ciepłe.

Denia komunikuje się drogą krajową N-332 i przez Ap-7 E-15 zjazd 62. Ma również stację autobusową i kolejową.

Lokalizacja