CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

THE SUNSET

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

THE SUNSET

Parametry nieruchomości

ID: CBNTMSUNSET
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 110m2
Lokalizacja: Benidorm
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 540 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Parking
Plaża
Widok na morze
 

Opis

Nowo wybudowane mieszkania na plaży Poniente, Benidorm

Żeglowanie z nowego domu, spełnienie marzeń. Mieszkania z 1, 2, 3 i 4 sypialniami i doskonałymi terenami wspólnymi Od 402 000

Sunset Sailors  znajduje się w uprzywilejowanej części plaży Poniente, zaledwie 50 metrów od hotelu. Inwestycja obejmuje łącznie 286 nieruchomości z mieszkaniami z 1, 2, 3 i 4 sypialniami z przepięknymi widokami na morze i przestronnymi tarasami, które pozwolą Ci poczuć się jak żeglarz w swoim domu. Obszary wspólne Sunset Sailors  stanowią idealne wykończenie tego wyjątkowego osiedla mieszkaniowego. Baseny, z których jeden jest podgrzewany, jacuzzi, strefa relaksu, sala coworkingowa, panoramiczna siłownia, duży obszar sportowy z kortem do padla, kortem tenisowym i boiskiem do wielu dyscyplin sportowych, a nawet sala kinowa, to tylko niektóre z udogodnień, z których możesz korzystać, jeśli zdecydujesz się uczynić Sunset Sailors by TM swoim nowym domem.

Inwestycja składa się z 30-piętrowej wieży i 40-piętrowej wieży, obie skierowane na południe. Dostępna jest szeroka gama typologii mieszkaniowych, z wyborem mieszkań Excellence z 1, 2 i 3 sypialniami i 1 lub 2 łazienkami oraz mieszkań Premium z 2, 3 i 4 sypialniami i 2 lub 3 łazienkami. Projekt, który zapewnia maksymalny komfort i pozwala cieszyć się Morzem Śródziemnym jak nigdy dotąd. Tarasy (zadaszone i niezadaszone) będą miały szklane balustrady, które pozwolą cieszyć się widokami od wewnątrz. Sunset Sailors ma stać się ikoną Benidorm, punktem orientacyjnym na plaży Poniente.

 

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com