CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Vistas Higueron

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Vistas Higueron

Parametry nieruchomości

ID: CDSTMHIGUERON
Typ nieruchomości: Apartamenty i mieszkania
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 109m2
Lokalizacja: Fuengirola
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1
Cena: 399 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Nowe apartamenty z 2 i 3 sypialniami we Fuengirola na Costa del Sol

Apartamenty Vista Higuerón  znajdują się w uprzywilejowanej okolicy El Higuerón, w Fuengiroli. Doskonała lokalizacja: zaledwie 350 metrów od plaży El Carvajal; bardzo blisko szerokiej gamy usług i obiektów rekreacyjnych oraz zaledwie 20 minut od lotniska w Maladze. Osiedle posiada łącznie 60 nieruchomości z widokiem na morze, zwróconych w kierunku południowo-zachodnim, o różnej typologii do wyboru: mieszkania z: 2 sypialniami i 2 łazienkami; mieszkania z 3 sypialniami i 2 łazienkami; oraz mieszkania z 3 sypialniami i 3 łazienkami. Wszystkie z dwoma miejscami parkingowymi i pomieszczeniem do przechowywania wliczone w cenę. Niesamowite tereny wspólne kompleksu mieszkalnego nie pozostawią Cię obojętnym, dzięki ponad 8000 metrów kwadratowych, które obejmują: podgrzewany basen dla dorosłych, basen dla dzieci, podgrzewane jacuzzi, wyposażoną salę gimnastyczną, salę coworkingową, wifi społeczności, plac widokowy o powierzchni 127 metrów kwadratowych i tereny krajobrazowe z wewnętrznymi ścieżkami i panelami fotowoltaicznymi, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju i zmniejszą zużycie energii elektrycznej społeczności.

Osiedle Apartamenty Vista Higuerón  ma kształt morza, morza, o którym będziesz myśleć, że możesz go dotknąć ze swojego tarasu. Osiedle posiada łącznie 3 bloki na różnych wysokościach, co pozwoli Ci cieszyć się doskonałymi widokami na morze i góry. Jedną z głównych zalet mieszkań jest poczucie przestronności i jasności, które odnajdziesz dzięki południowo-zachodniej orientacji oraz dużym tarasom i oknom. Ponadto, wszystkie mieszkania posiadają podwójną wentylację zarówno na głównej fasadzie, jak i z tyłu. Pod względem jakości, osiedle wyróżnia się tym, że apartamenty zawierają: klimatyzację (ciepłe i zimne powietrze) poprzez kanały aerotermalne, ogrzewanie podłogowe, zmotoryzowane żaluzje na balkonach w salonie i głównej sypialni, obwodowy system bezpieczeństwa z kamerami nadzoru wideo oraz instalację routera Wi-Fi w każdej nieruchomości.

 

Lokalizacja

Skontaktuj się z agentem

Grzegorz Wojciechowski

Założyciel CALACOSTA HOME IN THE SUN

Od 2003 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów. Zapewnia kompleksową obsługę transakcji na terenie Hiszpanii i Portugalii.

+34 685 615 600
gregor@calacosta.com