CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Willa Marbella

Nieruchomości

Wyszukaj nieruchomość dla siebie. Nie znalazłeś nic co Ci się podoba - zadzwoń do Nas!

Willa Marbella

Parametry nieruchomości

ID: CDSBYNOKCALETA
Typ nieruchomości: Willa
Rodzaj oferty: Rynek pierwotny
Powierzchnia: 1065m2
Lokalizacja: Marbella, Hiszpania
Ilość sypialni: 6
Ilość łazienek: 9
Ilość garaży: Brak danych
Cena: 4 500 000€

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon / taras
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Opis

Nowa willa Guadalmina Baja

 

Wspaniała willa o nowoczesnej architekturze na terenie urbanizacji Guadalmina Baja na Costa del Sol, znanej ze swojej elitarnej zabudowany głównie olbrzymich rezydencji ze przepięknymi ogrodami. Tylko 50 metrów od hotelu Guadalmina, blisko plaży i tuż przy polu golfowym.

 

Guadalmina Baja na zachód od Marbella jest jedną z najbardziej znanych na świecie urbanizacji w Marbella. Świetnie skomunikowana dzięki drodze N-340 z całym wybrzeżem i lotniskiem w Maladze. Położona tylko 5 kilometrów od Puerto Banus i 10 kilometrów od Starego Miasta w Esteponie.

Znajduje się tu kilka bardzo dobrych i znanych hoteli, prywatne szkoły międzynarodowe, restauracje, butiki…

Główną ideą towarzyszącą architektowi podczas projektowania tego wyjątkowego domu było stworzenie sekwencji oświetlonych naturalnym światłem przestrzeni wewnątrz jak i na zewnątrz domu, otwierających się na ogród i basen.  Dominuje biel przełamana elementami kamienia.

Na parterze budynku znajduje się wejście przez hol o podwójnej wysokości który prowadzi do olbrzymiej strefy dziennej, salonu, jadalni i kuchni. Cały czas towarzyszy nam widok na ogród i basen poprzez olbrzymie przeszklenia. Na tej kondygnacji znajduje się również sypialnia dla gości.

Na piętrze znajdziemy cztery sypialnie, wszystkie z łazienkami i garderobami. W sypialni master znajdziemy dwie łazienki i olbrzymią garderobę.

W piwnicy budynku przewidziana została przestrzeń dla rozrywki. Duże kino, fitness, spa i duża piwniczka na wino.  Tu także zlokalizowany jest garaż dla dwóch aut.

Woda odgrywa główną rolę w projekcie, mnogość basenów dekoracyjnych, basen typu infinity.

 

Lokalizacja