CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Piękne domy – Casa del Acantilado, Fran Silvestre

  • Podoba nam się bardzo architektura która pozwala wybudować dom zawieszony w powietrzu, z widokiem na morze, w którym przebywając mamy ochotę tylko patrzeć na horyzont, zanurzyć się basenie i zostać tam na zawsze. Taki jest dokładnie projekt domu Fran Silvestre, zawieszony na szczycie góry, zwrócony ku morzu, spokojny, z basenem skąpanym w słońcu. Wszystkie projekty tego uznanego młodego architekta mają w sobie coś wspólnego, proste linie, śródziemnomorskie kolory, wyjątkowy charakter. Naszym Klientom dajemy możliwość pracy z najlepszymi architektami w Hiszpanii, dom, który dla Ciebie zbudujemy może być zaprojektowany przez Fran Silvestre. Zapraszamy do kontaktu, CALACOSTA czeka na Ciebie.
Dom Fran Silvestre w Hiszpanii
Hiszpańska willa z widokiem na Morze Śródziemne projektu Fran Silvestre
Architektura Fran Silvestre
Fran Silvestre
Willa w Hiszpanii widok nocą


Dodano: 16 sierpnia, 2019

Tagi: architektura hiszpania, fran silvestre, nieruchomości Calpe, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości Javea, Nieruchomości Majorka, Nieruchomości Malaga, Nieruchomości Marbella, Nieruchomości Moraira, nieruchomości Walencja, Nowoczesna architektura