CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Portugalia w 2018 roku na szczycie. 

Portugalia podbija świat. Sztuka, gastronomia, kultura, atrakcyjne ceny i przepiękna natura. To tylko kilka z wielu powodów dla których warto odwiedzić Portugalię w 2018 roku. W konkursie „Best in Travel 2018” magazynu Lonely Planet zostały wybrane najbardziej atrakcyjne turystycznie kraje w 2018 roku.

Portugalia jest w pierwszej 10 najbardziej atrakcyjnych destynacji turystycznych.  Ten mały ale jakże interesujący i piękny kraj zdobył miejsce 3.

Zdobył serca głosujących dostępnymi cenami i cudami natury: plażami regionu Algarve czy Parkiem Narodowym Serra de Estrela.

Na liście argumentów za odwiedzeniem Portugalii bądź zakupem nieruchomości w Portugalii znalazła się także rosnąca liczba restauracji z gwiazdkami Michelin. W 2017 siedem nowych restauracji zdobyło to ważne wyróżnienie.

Życie w Portugalii charakteryzuje się spokojem nieosiągalnym w innych krajach Europy. Piękna pogoda, doskonała kuchnia, atrakcyjne ceny nieruchomości powodują, że coraz więcej obcokrajowców decyduje się na zakup nieruchomości w Lizbonie, Algarve bądź w Porto. Nabycie apartamentu bądź domu w Portugalii z CALASUL  jest proste i bezpieczne.

Pierwsza trójka krajów wartych odwiedzenia w 2018 roku wg Lonely Planet:

  1. Chile
  2. Korea Południowa
  3. Portugalia
Dodano: 6 marca, 2018

Tagi: luksusowe nieruchomości Portugalia, nieruchomości Algarve, nieruchomości Lizbona, nieruchomości Portugalia, Portugalia nieruchomości, willa Algarve, willa Lizbona, willa nad oceanem, willa w Portugalii