CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Posiadłość Claudii Schiffer na sprzedaż

Do oferty nieruchomości sprzedawanych przez CALACOSTA na pięknej wyspie Majorka dołączyła przepiękna willa, która kiedyś była własnością niemieckiej modelki Claudii Schiffer.

Dom Claudia Schiffer na sprzedaż

Wyjątkowa nieruchomość została wystawiona do sprzedaży za bajeczną kwotę 35 milionów euro.

Olbrzymia finca o powierzchni 404.000 m2 znajduje się w miejscowości Camp de Mar. Na działce zbudowane są 3 domy, każdy z nich ma powierzchnię około 600 m2.

W nieruchomości znajduje się 10 sypialni en suite. Dojazd zapewnia prywatna droga, olbrzymia działka gwarantuje totalną prywatność i maksymalną ochronę. Na działce rośnie bujna śródziemnomorska roślinność, drzewa oliwne, pomarańczowa i niezliczona ilość kwiatów.

Posiadłość Claudii Schiffer na Majorce na sprzedaż

Oczywiście standard wykończenia i jakość materiałów są na najwyższym poziomie.

S

W tej olbrzymiej posiadłości znajdują się wszelkie udogodnienia jakie można sobie wymarzyć, olbrzymie tarasy, basen o powierzchni 96 m2, strefa chillout i bar, prywatny fitness club i spa.

Lokalizacja :

Camp de Mar to piękna mała miejscowość blisko Andratx, z uroczymi plażami i zatoczkami, blisko pól golfowych i marin. Jest to miejsce które wybierają gwiazdy kina z całego świata jako swoją rezydencję na Majorce.

Dom Claudii Schiffer na sprzedaż przez CALACOSTA
Dodano: 30 lipca, 2019

Tagi: gdzie mieszka Claudia Schiffer, luksusowa willa Claudia Schiffer, Luksusowe domy Majorka, majorka, Majorka luksus, Najdroższy dom do sprzedaży w Polsce, nieruchomość Claudia Schiffer, posiadłość Claudia Schiffer, willa na Majorce