CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii, rynek pierwotny i wtórny. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa Blanca, Costa del Sol, Majorka, Marbella, Algarve, Lizbona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii i Portugalii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Rafael Nadal kupił nowy jacht w Polsce

Polacy nabywają luksusowe nieruchomości w Hiszpanii a jeden z najlepszych tenisistów na świecie Rafael Nadal zamówił luksusowy jacht w Polsce. Być może już wkrótce pływając po wodach Morza Śródziemnego wokół Majorki będzie można spotkać tam nowy, luksusowy jacht Rafaela Nadal, który został zamówiony w Polsce. Tenisista znany jest ze swojego zamiłowania do żeglowania, nic dziwnego, pochodzi z Majorki, wyspy, która uważana jest za prawdziwy raj dla fanów sportów wodnych i żeglarzy.

Nowa łódź została zakupiona w firmie Sunreef z Trójmiasta, zajmującej się produkcją luksusowych katamaranów pływających już po wodach całego świata.

Szacuje się, że nowa jednostka zakupiona przez tenisistę kosztowała około 6 milionów euro.

Dodano: 16 Sierpień, 2019

Tagi: luksusowe wille marbella, luksusowy jacht, majorka, majorka jacht, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Costa del Sol, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Majorka, rafael nadal, sunreef, willa Majorka