CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Rekord w sprzedaży nieruchomości online w Hiszpanii

Piękna Hiszpania to nie tylko plaże choć większość Nas kojarzy Hiszpanie tylko z plażami i piękną pogodą.

Dla miłośników narciarstwa i sportów zimowych Hiszpania oferuje także doskonałe warunki. Powszechnie znana jest Sierra Nevada w Andaluzji. Ale to nie jedyne miejsce gdzie w Hiszpanii można jeździć na nartach. 

Kolejny kurort narciarski, którym warto się zainteresować to  Val d’Aran Baqueira Beret,.  W tym właśnie miejscu, został sprzedany w czasie epidemii najdroższy apartament narciarski. Duplex został sprzedany za 1.900.000,00 euro. Co najważniejsze został sprzedany po przeprowadzeniu z kupującym wirtualnej wizyty i prezentacji nieruchomości. 

W okresie COVID19 tylko taka forma prezentacji była możliwa i stosowana dość często w Hiszpanii. 

To co zaskakuje to wartość nieruchomości, którą udało się sprzedać w ten sposób. 

Oczywiście należy dodać, że nabywca doskonale znał lokalizację i ta kwestia była dla niego jasna. Jedyne co było do potwierdzenie to sama nieruchomość. Jest stan wewnątrz, standard wykończenia, widoki z tarasu i okien. 

Nasza firma CALACOSTA HOME IN THE SUN również ma podobne doświadczenia, w okresie pandemii udało się sprzedać 2 nieruchomości położone na Costa Tropical w prowincji Granada. 

Prezentacja nieruchomości w Hiszpanii została przeprowadzona online, kupujący znali lokalizację, zostały im przesłanie filmy nagrane w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości. 

Szczęśliwi nabywcy apartamentów na Costa Tropical, przygotowują się do wyjazdu wakacyjnego do Hiszpanii w tym roku. 

Dodano: 3 czerwca, 2020

Tagi: najdroższa nieruchomość hiszpania, narty hiszpania, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości w Hiszpanii