CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Remont i wynajem domu w Walencji

Krótka historia remontu i uzyskanego efektu końcowego domu w Walencji pod wynajem:

 

Jakiś czas temu dostaliśmy propozycję zaopiekowania się tradycyjnym domem na w Walencji. Właściciel chciał pod swoją nieobecność, wynająć parter nieruchomości dla turystów licznie odwiedzających to miasto.

Zajęliśmy się wszystkimi formalnościami i przygotowaniem oferty, którą zamieściliśmy w internecie. W oczekiwaniu na pierwszych gości postanowiliśmy dokładnie przejrzeć mieszkanie, dostosować je do wynajmu i podkreślić jego walory.

Jednym z największych plusów mieszkania jest niewątpliwie fakt posiadania własnego ogródka z zadaszonym tarasem, które dają możliwość korzystania z lokalnej pogody podczas całego dnia i wieczorów.

Niestety ogródek w pierwotnym stanie był niezagospodarowany, było szaro od betonu i nie zachęcał do spędzania w nim wielu godzin rozkoszując się lokalną Sangrią.

 

Zadaniem danym przez właściciela było uatrakcyjnić to miejsce przy zachowaniu niewielkich kosztów.

Postanowiliśmy wprowadzić na ogródek dużo zieleni i meble wypoczynkowe.

 

Zaczęliśmy od przygotowania podłoża pod przymocowanie wysokiej jakości sztucznej trawy.

 

Na wprost od wejścia zagościły wytrzymałe na słońce drzewka pomarańczy oraz drzewa cytrynowe bardzo charakterystyczne dla regionu Walencji.

Na ścianie po prawej stronie przymocowaliśmyt ręcznie malowane donice z lokalnymi kwiatami, również dobrze przystosowane do lokalnych temperatur.

 

Krótko po zamieszczeniu oferty goście zaczęli rezerwować pobyty na wakacje.

 

Zapraszamy również Państwa do tego wspaniałego domu a także do korzystania z naszych usług opieki i wynajmu nieruchomości .

 

https://pl.airbnb.com/rooms/26626953?location=Walencja%2C%20Hiszpania&adults=6&guests=1&s=44B0BTQX

Dodano: 6 sierpnia, 2018

Tagi: dom w Hiszpanii, dom w Walencji, finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpania nieruchomości, jak kupić mieszkanie w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, Nieruchomości Majorka, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości Walencja, remont nieruchomości w Hiszpanii, zakup nieruchomości w Hiszpanii