CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Uroczy dom w Andaluzji

Patio domu w Andaluzji

Dziś trafiła do Nas oferta sprzedaży uroczego domu w andaluzyjskim miasteczku Colmenar. Dom jest absolutną definicją czaru i unikalnego charakteru. Podczas przeprowadzonego remontu tej nieruchomości w Andaluzji użyto wielu lokalnych materiałów, starych mebli i elementów rustykalnego wyposażenia.

Dom jest pełen jasnych kolorów, ciepła i słońca.

Dom w andaluzyjskim pueblo i mały basen

Zachowano wiele tradycyjnych elementów- odkryte belki na suficie, stary kominek, użyto tradycyjnych materiałów do wykończenia wnętrz. Dom jest pełen pastelowych kolorów.

Uroczy dom w Andaluzji

Starano się zachować jak najwięcej oryginalnych elementów domu, okien, drzwi. Po przeprowadzonej renowacji i pomalowaniu osiągnięto niesamowity efekt.

Wnętrza domu w Maladze

Na terenie patio znalazło się również miejsce na mały basen, w którym można się schłodzić w długie, gorące dni andaluzyjskiego lata.

Dodano: 8 lutego, 2021

Tagi: agencja nieruchomości w Hiszpanii, dom w andaluzji, dom w Hiszpanii, jak kupić dom w Hiszpanii, zakup nieruchomości w Hiszpanii